Dzieje się - Kino

"Smak zemsty. Peppermint": Jak Jennifer Garner przygotowała się do roli?

2018-09-03 12:53:46

14 września 2018 do polskich kin wejdzie film pt. „Smak zemsty. Peppermint”, w którym główną rolę gra Jennifer Garner. - Jestem dumna, że mogłam zagrać tak silną kobietę w tak ważnym i odważnym filmie. Przyjęłam na siebie tę odpowiedzialność w pełni świadomie - mówi aktorka.

Jennifer Garner - Smak zemsty. PeppermintPrzygotowania do roli

Riley North (Jennifer Garner) w jednej chwili traci cały swój świat. Córka i mąż zostają zamordowani, a winni nie ponoszą żadnych konsekwencji. W obliczu tak niewyobrażalnej straty, Riley postanawia wymierzyć sprawiedliwość sama. Próbuje jednak nie zatracić człowieczeństwa w całkowicie nieludzkiej sytuacji. - Rozmawialiśmy o etyczności postępowania tej kobiety, a także o niemożności dokonania jednoznacznej moralnej oceny jej czynów. To szalenie ciekawe zagadnienie, warte dyskusji i zgłębienia, mam więc nadzieję, że nasz film doprowadzi do wielu rozmów w temacie - wyjaśnia Jennifer Garner.

Rola Riley North wymagała od Garner intensywnego przygotowania fizycznego. Aktorka natychmiast rzuciła się w wir treningów. Szczególnie, że reżyser oczekiwał od niej zagrania we wszystkich scenach kaskaderskich bez udziału dublerek. Garner zaczęła ćwiczyć po kilka godzin dziennie zarówno podnoszenie ciężarów, boks, jak i Krav Magę oraz styl poruszania się oparty na choreografii tańca współczesnego. Spędziła także trochę czasu w towarzystwie komandosów z Navy SEALs, żeby podłapać ich żargon i sposób porozumiewania się, a także podszkolić się w kwestiach technicznych i posługiwaniu się bronią palną. Jednak najbardziej nieocenioną pomocą była konsultacja scen akcji z przyjaciółką Shauną Duggis, która przez długie lata służyła za jej dublerkę. - Tylko dzięki niej byłam w stanie dokonać tych wszystkich szaleństw, które zobaczycie na ekranie! - zachęca Garner.

Opis filmu

Riley North jest szczęśliwą matką i żoną. Do dnia, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córeczkę i męża. Ranna Riley cudem uchodzi z życiem. Zabójcy zostają schwytani i postawieni przed sądem. Przekupiony sędzia puszcza ich jednak wolno. Mija 5 lat od tragedii, gdy policja znajduje ciała zamordowanych żołnierzy kartelu. Wszystko wskazuje na bezlitosną egzekucję. W ciągu następnych dni giną kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem bliskich Riley North. Wkrótce staje się jasne kto jest egzekutorem. Po latach przygotowań osamotniona matka i żona powróciła, by wymierzyć najsurowszy wymiar kary i dać nadzieję tym, których zawiódł system sprawiedliwości.MD/ip

fot. screen youtube.com

Słowa kluczowe: film, premiera, zwiastun, aktorka, 2018
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Oszukany dokument - mockumenty, które warto poznać

Gatunek filmowy ciekawiący kłamstwem.

Oszustki
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Nowy Chucky, zabawne oszustki, koszmar nastolatków i wojna z koncernem.

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!