Dzieje się - Kino

Singiel Grzegorza Hyżego do komedii romantycznej "Pech to nie grzech" [WIDEO]

2018-11-07 12:56:33

„Pech to nie grzech” to komedia romantyczna opowiadająca o Natalii (Maria Dębska), która spełnia się zawodowo, ale nie ma za grosz szczęścia w miłości, co staje się przedmiotem zakładu między jej przyjacielem i jego narzeczoną. Sama zainteresowana nie zamierza jednak poddać się pesymistycznemu nastawieniu otoczenia i bierze sprawy w swoje ręce, co prowadzi do nieoczekiwanych komplikacji. Film wejdzie na ekrany 25 grudnia 2018.

Grzegorz HyżyNajnowszy singiel Grzegorza Hyżego pod tym samym tytułem wykorzystuje ironiczną wymowę fabuły, gdzie początkowy pech (a raczej przekonanie o nim) może stać się przepustką do przesuniętego w czasie happy-endu. Piosenka została zilustrowana wykorzystującym fragmenty filmu teledyskiem w reżyserii Kondrada Aksinowicza.

Nie jest to pierwszy flirt wokalisty z polskim kinem. W 2017 roku Hyży razem z Kayah nagrał piosenkę do filmu „Podatek od miłości”. Piosenkarz zaczynał jako uczestnik w programie X Factor, a od paru miesięcy jest trenerem w dziewiątej edycji The Voice of Poland. Ma na swoim dwa albumy studyjne: Z całych sił (2014) i Momenty (2017).

Opis filmu

Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes… 

fot. materiały prasowe dystrybutora Kino Świat

Słowa kluczowe: piosenka, muzyka, film, 2018

Pech to nie grzech - zdjecia z filmu (8)

Pech to nie grzech - zdjecia z filmu  - Zdjęcie nr 1
Pech to nie grzech - zdjecia z filmu  - Zdjęcie nr 2
Pech to nie grzech - zdjecia z filmu  - Zdjęcie nr 3
Pech to nie grzech - zdjecia z filmu  - Zdjęcie nr 4
Pech to nie grzech - zdjecia z filmu  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Diablo. Wyścig o wszystko
Mikołaj Roznerski w wyścigowym filmie akcji [FOTO]

"Diablo. Wyścig o wszystko" wejdzie do kin w styczniu 2019.

Once Upon a Deadpool
"Once Upon a Deadpool", czyli "Deadpool 2" dla dzieci na święta [WIDEO]

Ugrzeczniona wersja krwawego filmu wraca do kin. Zobacz zwiastun!

Polecamy
Znamy zwycięzców 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci
Znamy zwycięzców 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci

Poznaj najlepsze filmy dla dzieci!

Najlepsze polskie filmy 2011 roku
Najlepsze polskie filmy 2011 roku

Złote Kaczki rozdane. Kogo nagrodzili czytelnicy magazynu "Film"?

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Diablo. Wyścig o wszystko
Mikołaj Roznerski w wyścigowym filmie akcji [FOTO]

"Diablo. Wyścig o wszystko" wejdzie do kin w styczniu 2019.

Konkurs Ziaja