Dzieje się - Kino

Ponowne otwarcie kin Cinema City - znamy oficjalną datę

2020-06-18 12:57:14

Już 3 lipca 2020 sieć kin Cinema City ponownie zaprosi widzów na seanse filmowe. Jakie będą nowe zasady sanitarne w związku z pandemią koronawirusa? Jaka będzie oferta kina i czy wiele się zmieni? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Cinema City Wroclavia

Maseczki na sali kinowej?

Główny Inspektorat Sanitarny wydał polecenie, że widzowie muszą być w masce ochronnej podczas seansu. Wyjątki są takie jak w innych przypadkach. Dotyczą one osób, które nie mogą zakładać lub zdejmować maseczek z powodu stanu zdrowia, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej czy trudności z samodzielnym ich założeniem i zdjęciem.

Miejsca na sali kinowej

Dostępne będą co drugie miejsca na sali kinowej. Wyjątek stanowi rezerwacja miejsc obok siebie w przypadku osób mieszkających razem, rodzin i dzieci poniżej 13 roku życia.

Oferta baru w kinach

Po ponownym otwarciu będzie można kupić napoje oraz przekąski - nachosy, popcorn i inne produkty z oferty Cinema City.

Karty podarunkowe i vouchery - co z ich ważnością?

Wszystkie zakupione i niewykorzystane Karty Podarunkowe oraz Vouchery ważne na dzień 11.03.2020 zostaną automatycznie przedłużone do 31.12.2020.

Zwroty biletów

Jeśli mamy już kupiony bilet na seans, który nie odbył się z powodu zamknięcia kin, to bilety zakupione w kasie kinowej będą mogły zostać zwrócone po ponownym otwarciu Cinema City. Istotne jest to, że będą musiały one zostać zwrócone w kasie tego samego kina, w którym zostały pierwotnie zakupione, a do zwrotu kwoty wymagany będzie bilet.

Bezpieczeństwo w kinie - co się zmieni?

Pracownicy i klienci Cinema City będą zobowiązani do noszenia masek ochronnych i rękawiczek na terenie kina. Toalety będą dezynfekowane i czyszczone co godzinę, a płyny do dezynfekcji rąk będą dostępne w kilku miejscach danego obiektu. Trzeba nosić maseczki oraz zachowywać bezpieczną odległość od siebie. Kino prosi o dokonywanie płatności kartą.

Komu kino może odmówić obsługi?

O wstrzymanie się z wizytą w kinie prosi się osoby, które kaszlą, mają 38 stopni gorączki lub więcej oraz mieli kontakt z pacjentem chorym na COVID-19 w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Jakie filmy w ofercie?

Prawdopodobnie po otwarciu sieć Cinema City będzie miała w ofercie zarówno nowości jak i popularne tytuły z czasów tuż przed pandemią. Oczywiście możemy spodziewać się, że w lipcu zobaczymy wyczekiwane przeboje jak "Tenet" czy "Mulan", także w wersji IMAX.

MD

fot.Krzysztof Zatycki

źródło: https://www.cinema-city.pl

 

 

 

 

 

 

 

Słowa kluczowe: zasady zanitarne, filmy, 3 lipca, 2020, rezerwacje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Urszula
Najwięksi bajkowi złoczyńcy

Bohaterowie kultowi i mniej znani, ludzie i zwierzęta. To właśnie czarne charaktery z bajek!

Upadek - filmy o nazistach
Filmy o nazistach

Polecamy najciekawsze filmy o nazizmie, nie tylko te na poważnie!

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!