Dzieje się - Kino

Natalia Szroeder też wpadła w "Tarapaty". Zobacz teledysk do filmu [WIDEO]

2017-09-07 12:47:33

„Zaprowadź mnie” Natalii Szroeder to utwór skomponowany przez nią specjalnie do filmu „Tarapaty”. Wokalistka spotkała się na planie teledysku z aktorami, grającymi główne role w filmie – Hanią Hryniewicką i Kubą Janotą-Bzowskim. W „Tarapatach” partnerują im Roma Gąsiorowska, Piotr Głowacki, Joanna Szczepkowska, Jadwiga Janowska-Cieślak oraz Krzysztof Stroiński. Skarb, tajemnica i prawdziwa przygoda – w kinach już od 15 września.

Zaprowadź mnieNatalia Szroeder, mimo zaledwie 21 lat, dzięki dotychczasowym sukcesom jest  uznawana za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. W 2017 roku premierę miał jej debiutancki album „NATinterpretacje”. Jej teledyski oglądają na platformie You Tube miliony widzów, piosenki podbijają największe polskie listy przebojów.

Piosenkę „Zaprowadź mnie” Natalia skomponowała specjalnie do filmu „Tarapaty”, a atmosferę na planie teledysku określiła jako „magiczną”. - „Tarapaty” to naprawdę przepiękny film. Cieszę się, że mogę być częścią tego projektu. Uwielbiam bajki i uwielbiam filmy dla dzieci. I od zawsze było moim ogromnym marzeniem nagrać piosenkę do filmu. W przyszłości, gdy sama będę mieć dzieci, „Tarapaty” będą stałym elementem naszych wieczorów. To cudowna historia dla dzieci, ale też dla dorosłych. Jestem przekonana, że nikt nie przejdzie wobec tego filmu obojętnie - mówiła wokalistka podczas konferencji prasowej  z twórcami filmu „Tarapaty”.O czym są "Tarapaty” ? Julka ma 12 lat, chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Gdy zaczynają się wakacje, Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej kamienicy mieszka Olek i jego nieodłączny towarzysz - pies Pulpet. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu, zaczynają się przygody. Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania – nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym, za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

ip

Słowa kluczowe: klip, piosenka, premiera, Zaprowadź mnie

Tarapaty - zdjęcia z filmu (12)

Tarapaty - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 1
Tarapaty - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 2
Tarapaty - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 3
Tarapaty - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 4
Tarapaty - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Fuga - twÃłrcy w Cannes
Świetne recenzje "Fugi" Agnieszki Smoczyńskiej w Cannes

Kolejny sukces polskiego kina na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes.

Dogman
Film o zemście fryzjera psów oklaskiwany w Cannes

"Dogman" w reżyserii Matteo Garrone stał się faworytem do Złotej Palmy festiwalu w Cannes.

Polecamy
Noc z horrorami w Multikinach
Noc z horrorami w Multikinach

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu.

Nowe filmy braci Dardenne i Hirokazu Kore-edy na 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty
Nowe filmy braci Dardenne i Hirokazu Kore-edy na 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

W sekcji Ale kino+ zobaczymy wiele interesujących produkcji.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Fuga - twÃłrcy w Cannes
Świetne recenzje "Fugi" Agnieszki Smoczyńskiej w Cannes

Kolejny sukces polskiego kina na 71. Festiwalu Filmowym w Cannes.