Dzieje się - Kino

Mikołaj Roznerski i Julka Kamińska o dubbingu w filmie "Patryk" [WIDEO]

2018-08-10 14:22:42

Rasowa komedia „Patryk” jest już w kinach! W polskiej wersji filmu głosów bohaterom udzielają Julka Kamińska oraz Mikołaj Roznerski. Zobaczcie, jak komentują swoje role w filmie.

Mikołaj Roznerski - film PatrykW polskiej wersji językowej usłyszymy Julię Kamińską oraz Mikołaja Roznerskiego, a także gwiazdy YouTube’a: Olivię Tomczak, Magdę Beredę i Łukasza Górskiego.

Opis filmu

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humoŹrzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójŹnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.MD/ip

fot. screen youtube.com

media markt kod rabatowy

Słowa kluczowe: polska wersja, obsada, aktorzy, polski dubbing, film
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Planeta Singli 3
Ślub i wiejskie wesele! Mamy zwiastun "Planety Singli 3" [WIDEO]

Zakończenie romantycznej trylogii na Walentynki!

TwÃłrcy Zimnej wojny
Twórcy "Zimnej wojny" komentują oscarowe nominacje

Zaskoczenie i radość ekipy Pawła Pawlikowskiego.

Polecamy
Powstanie kolejna część krwawej "Piły"
Powstanie kolejna część krwawej "Piły"

Ósmą część horroru wyreżyserują twórcy "Daybreakers - Świtu".

"Ludzka stonoga" będzie trylogią
"Ludzka stonoga" będzie trylogią

"Ludzka stonoga", horror z 2009 roku doczeka się wkrótce dwóch kontynuacji.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane