Dzieje się - Kino

Magister Emma Watson. Aktorka skończyła studia

2014-05-26 08:35:18

Śliczna aktorka ukończyła studia z Literatury Angielskiej na Brown University. Swoim osiągnięciem zdążyła się już pochwalić w niedzielę na Twitterze, gdzie wrzuciła słit focię w todze i birecie.  

Emma Watson rozpoczęła studia w 2009 roku. W 2011 roku zrobiła sobie jednak przerwę na występy w kilku filmach. Później jednak powróciła na uczelnię.

Media dość szeroko relacjonowały studia gwiazdy. Pojawiły się nawet plotki, że Watson nie jest akceptowana przez innych studentów i często pada ofiarę szyderstw i niewybrednych żartów. Sama aktorka zdecydowanie zaprzeczała tym doniesieniom. Przyznała jednak, że jej początki na Brown University nie były najłatwiejsze. – Kiedy pierwszego dnia weszłam do kantyny, nagle umilkły rozmowy przy stolikach i wszyscy zaczęli się na mnie patrzeć – wspominała w rozmowie z „Sunday Times”. – Powiedziałam sobie wtedy: „możesz to zrobić. Weź głęboki oddech i nabierz odwagi”.

- Nikt nigdy na kampusie nie poprosił mnie o autograf – zarzekała się również w „US Weekly”. – Raz urządziłam imprezę dla stu osób i ani jedna z nich nie wrzuciła później fotek na Facebooka – dodała.

MAS

Słowa kluczowe: emma watson, brown university, emma watson wykształcenie

Emma Watson (19)

Emma Watson  - Zdjęcie nr 1
Emma Watson  - Zdjęcie nr 2
Emma Watson  - Zdjęcie nr 3
Emma Watson  - Zdjęcie nr 4
Emma Watson  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Krzew jałowca
19. MFF Nowe Horyzonty - Trzecie Oko: współczesne czarownice

Trzecie Oko jest cyklem od kilku lat konsekwentnie pokazującym kino kobiet i kobiety w kinie.

Polecamy
Dziewczyna Bonda seksownym wampirem! [ZDJĘCIA]
Dziewczyna Bonda seksownym wampirem! [ZDJĘCIA]

Dziewczyna Bonda, Gemma Arterton zasmakuje ludzkiej krwi w „Byzantium” - najnowszym obrazie Neila Jordana!

"Mama Tina" - kobieta, która uratowała 70 tysięcy dzieci [WIDEO]
"Mama Tina" - kobieta, która uratowała 70 tysięcy dzieci [WIDEO]

"Mama Tina" to niezwykła historia kobiety, która poświęciła życie na ratowanie dzieci. Premiera w październiku. Zobacz zwiastun filmu!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Konkurs Ziaja