Dzieje się - Kino

Kina Helios z tańszymi biletami za wcześniejsze zakupy

2020-07-03 13:56:58

„Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” - pod takim hasłem sieć kin Helios promuje nowy system sprzedażowy w swoich kinach. Aby skorzystać z oferty i zaoszczędzić nawet do 5-8 złotych (w zależności od kina), wystarczy kupić bilet na kilka dni przed planowaną wizytą.

Helios - nowy system sprzedażowyHelios rozpieszcza cenami miłośników dobrych filmów i fanów kinowej atmosfery. Poza znanym wcześniej Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w cenie 14,90 zł, w multipleksach sieci czeka na widzów najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów są dostępne na dzień lub co najmniej 3 dni (w zależności od kina) przed planowaną wizytą. To kinomani decydują, jaką kwotę chcą zaoszczędzić – kupując bilety wcześniej, oszczędzają więcej.

Atrakcyjny cennik dotyczy również uwielbianych przez widzów filmów familijnych. Sieć nie wyznacza ram: rodziny mogą być dwu, trzy, a nawet 10-osobowe, mogą być wielopokoleniowe, formalne lub nie. Każdy, kto będzie chciał zakupić bilet na seans familijny będzie mógł skorzystać z nowej oferty Heliosa.

Wprowadzając nowe ceny we wszystkich multipleksach, sieć zrezygnowała z rozróżnienia na bilety ulgowe i  normalne. Ponadto filmy 2D i 3D także będzie można zobaczyć w tej samej cenie (w przypadku braku własnych okularów 3D, do biletów należy doliczyć 3 zł). Do biletów na seanse w salach Dream doliczana jest opłata 7 zł.

Szczegóły dotyczące nowego cennika obowiązującego w sieci kin Helios dostępne są na stronie www.helios.pl/noweceny oraz w zakładce „CENNIK” na lokalnych stronach kin.

ip

fot. materiały prasowe Helios

Słowa kluczowe: cennik, bilety do kina, promocja, oferta
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Klub rozwodnikÃłw
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozwodnicy, niezależna kobieta, animowani astronauci i pionierka kinematografii.

Pętla - film 2020
Seks, władza i skandal na zdjęciach z filmu "Pętla" [FOTO]

Mamy też kinowy zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi.

Polecamy
Przetrwać do świtu  - film VOD
Sierpniowe premiery VOD od Kino Świat

Thriller z Bruce'em Willisem to tylko jedna z ciekawych nowości.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Klub rozwodnikÃłw
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozwodnicy, niezależna kobieta, animowani astronauci i pionierka kinematografii.