Dzieje się - Kino

Katarzyna Warnke w nowym, zmysłowym wcieleniu [WIDEO]

2017-10-11 15:18:14

„Ach śpij kochanie” w reżyserii Krzysztofa Langa to oparty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni. W okolicach Krakowa dochodzi do serii zagadkowych morderstw. Podejrzenia padają na szanowanego obywatela Władysława Mazurkiewicza (Andrzej Chyra). W rolę jego byłej żony Heleny wciela się Katarzyna Warnke.
- Kocham styl dawnych gwiazd filmowych, takich jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. One bardzo precyzyjnie budowały swój wizerunek w świadomości widzów. Skupiłam się na biżuterii, charakteryzacji, włosach, kostiumie itd. Wiedziałam, że to pomoże mi zbudować tajemnicę, ale także uwieść widza, trochę tak jak Helena uwodzi Mazurkiewicza - wyznaje aktorka.  

Byłe małżeństwo pozostaje ze sobą w bliskiej relacji. Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że prawdopodobnie jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił. Wie jak wzbudzić pożądanie, zazdrość, czasem nawet współczucie. Co tu dużo mówić – do perfekcji opanowała sztukę obchodzenia się z mężczyznami. To femme fatale niosąca w sobie niejedną tajemnicę.

Katarzyna Warnke w pierwszy raz publikowanej zapowiedzi osobiście zaprasza na film:

W produkcji występują gwiazdy polskiego kina: Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Katarzyna Figura, Izabela Kuna, Jerzy Trela, Ireneusz Czop.

Oficjalny opis filmu:

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

"Ach śpij kochanie" na ekranach kin pojawi się już 20 października.

Zwiastun filmu:

JK/ip

Słowa kluczowe: polski film, premiera, aktorka, zwiastun, obsada
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kadr z filmu
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Poznaj kinowe nowości!

fot. materiały prasowe
Artur Barciś - Świat nie jest tak prosty, jak by się mogło wydawać [WYWIAD]

O filmie "Czuwaj", mediach społecznościowych i Wysockim... Rozmawiamy z Arturem Barcisiem.

Zobacz pierwszy plakat filmu "Creed 2"
"Creed 2" - pojawił się pierwszy plakat i zwiastun filmu [WIDEO]

Zobacz pierwsze materiały promujące film!

Polecamy
Nagrody 6. Węgiel Student Film Festiwalu rozdane!
Nagrody 6. Węgiel Student Film Festiwalu rozdane! Katowice

23 kwietnia zakończyła się w Katowicach szósta edycja Węgiel Student Film Festival. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców.

Eryk Lubos z Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego
Eryk Lubos z Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego

Lubos („Moja krew") był jedynym mężczyzną wśród tegorocznych nominowanych.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kadr z filmu
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Poznaj kinowe nowości!

fot. materiały prasowe
Artur Barciś - Świat nie jest tak prosty, jak by się mogło wydawać [WYWIAD]

O filmie "Czuwaj", mediach społecznościowych i Wysockim... Rozmawiamy z Arturem Barcisiem.