Dzieje się - Kino

"Halloween zabija" - nowa odsłona kultowej serii ma pierwszy zwiastun [WIDEO]

2020-07-09 10:08:35

Premiera horroru "Halloween zabija" ma się odbyć już w 2021 roku. Będzie to kolejna częśc trylogii w reżyserii Davida Gordon Greena, który oparty jest postaciach stworzonych przez Johna Carpentera i Debrę Hill, ignorując pozostałe części cyklu, które były już mniej udane. Fabularnie będzie to sequel dobrze przyjętego "Halloween" z 2018 roku.

Haloween killsHalloween Kills - co wiemy o filmie?

"Halloween Kills" jest drugą częścią nowej trylogii stanowiącej  kontynuację  slashera Johna Carpentera sprzed 40 lat. Dorosłego Doyle'a zagra w filmie Anthony Michael Hall. W obsadzie jest również znana z oryginału Kyle Richards.  Fabuła ignoruje to, co wydarzyło się w kolejnych częściach, dzięki czemu znów będziemy mogli obejrzeć na ekranie charakterystycznych bohaterów jak Siostra Marion czy wspomniany Tommy Doyle. Kolejna postać z oryginalnego "Halloween" powróci w filmie "Halloween Kills". To postać siostry Marion Chambers, pielęgniarki współpracującej z doktorem Loomisem. I jak wcześniej tak i teraz zagra ją Nancy Stephens. Od niedawna wiadomo, że Anthony Michael Hall zagra Tommy'ego Doyle'a, który jako mały chłopiec pojawił się w oryginalny filmie Halloween.

Warto też zwrócić uwagę, na to, że twórca i kompozytor John Carpenter, skomponuje muzykę zarówno do "Halloween Kills" oraz "Halloween Ends". Obie kontynuację zostały ogłoszone w lipcu, a "Haloween Kills" ukażę się w piątek 15 pażdziernika 2021 roku. W kolejnym roku zobaczymy "Halloween Ends".

DB

fot. screen youtube.com

Słowa kluczowe: Horror, premiera, 2021, obsada
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
War with Grandpa
Robert De Niro znów gra dziadka w komedii "War with Grandpa" [WIDEO]

Dzielenie pokoju z dziadkiem nie jest łatwe.

Klub rozwodnikÃłw
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozwodnicy, niezależna kobieta, animowani astronauci i pionierka kinematografii.

Polecamy
Karolina Gruszka w filmie "Złotokap"
Karolina Gruszka w koprodukcji polsko-islandzkiej "Złotokap" [WIDEO]

Premiera już w sierpniu. Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z filmu!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane