Dzieje się - Kino

Gwiazdy kina i show-biznesu na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies" [FOTO]

2018-03-14 12:04:27

13 marca 2018, w warszawskim kinie Multikino Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „Pitbull. Ostatni pies”. Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy produkcji, reżyser i wiele sław polskiego show-biznesu. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia >>

Pitbull. Ostatni pies - premiera filmu

Na premierze nie mogło zabraknąć reżysera - Władysława Pasikowskiego, a towarzyszyli mu aktorzy - Marcin Dorociński, Dorota „Doda” Rabczewska, Cezary Pazura wraz z żoną Edytą, Agnieszka Kawiorska, Adam Woronowicz, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Iza Kuna, Artur Szpilka, Katarzyna Nosowska, Michał Kula, Zbigniew Zamachowski wraz z żoną Moniką, Marek Kossakowski oraz producent – Emil Stępień.

Na uroczystości nie zabrakło także gwiazd kina i show-biznesu. W Złotych Tarasach mogliśmy podziwiać wieczorowe kreacje takich gwiazd jak: Honorata Skarbek, Wanda Kwietniewska, Kaja Śródka, Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska, Maciej Orłoś, Aleksander Milwiw-Baron, Sandra Herbich, Joanna Majstrak, Kajetan Góra, Sandra Sobolewska, Joanna Osyda, Anna Jagodzińska, Maria Niklińska oraz Roxy Gąska i Jacek Rozenek.

„Pitbull. Ostatni pies” pojawi się w repertuarach kin 15 marca 2018.

O filmie

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

MD/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: zdjęcia, fotorelacja, ścianka, Warszawa, obsada

Pitbull. Ostatni pies - zdjęcia z premiery (31)

Pitbull. Ostatni pies - zdjęcia z premiery  - Zdjęcie nr 1
Pitbull. Ostatni pies - zdjęcia z premiery  - Zdjęcie nr 2
Pitbull. Ostatni pies - zdjęcia z premiery  - Zdjęcie nr 3
Pitbull. Ostatni pies - zdjęcia z premiery  - Zdjęcie nr 4
Pitbull. Ostatni pies - zdjęcia z premiery  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz najciekawsze filmy z duchami!
Najlepsze filmy o duchach i nawiedzonych domach

Zobacz najciekawsze filmy z duchami!

Kadr z filmu
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Poznaj kinowe nowości!

Polecamy
Kino plenerowe na Wyspie Słodowej [PROGRAM]
Kino plenerowe na Wyspie Słodowej [PROGRAM] Wrocław

Kino plenerowe wraca na Wyspę Słodową. Wstęp wolny!

Woody Allen też boi się podatków?
Woody Allen też boi się podatków?

W dobie kryzysu nawet największe gwiazdy szukają oszczędności.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane