Dzieje się - Kino

Filmy o kobietach w ciąży

O ciąży nastolatek i porodzie

2018-07-10 11:23:26

Ciąża - tzw. błogosławiony stan, ale czy na pewno? Wiele bohaterek filmów o ciąży by się z tym stwierdzeniem nie zgodziło. Jednak w zestawieniu filmów o ciężarnych kobietach, które dla was zrobiliśmy są zarówno panie, które ten odmienny stan zaskoczył, jak i ucieszył. Prezentujemy wyjątkowo różnorodny i interesujący zestaw produkcji, skupiających się na ciąży i porodzie.

Przejdź do zestawienia filmów o ciąży >>

filmy o ciąży - Bridget Jones 3Filmy o nastolatkach w ciąży

W naszym zestawieniu znajdziecie kilka filmów o ciąży nastolatek, co jak wiadomo czasem się zdarza. Będą to zarówno dramaty jak i komedie, w których młode bohaterki będą musiały zmierzyć się z nieoczekiwaną i nieplanowaną ciążą. To naturalnie pretekst do wielu zabawnych scen, ale też wielokrotnie sceny zmuszą nas do refleksji.

Filmy o kobietach w ciąży

W filmach o ciąży, które polecamy znajdą się też produkcje obyczajowe, a nawet horrory! Zobaczycie dramatyczne momenty z życia kobiet w ciąży i to jak owa sytuacja zmienia wszystko i wpływa na ich bliskie osoby. W najlepszych filmach o ciąży, będziecie mogli podziwiać grę aktorską wielu popularnych gwiazd Hollywood. Niektóre filmy wyszły też spod ręki mistrzów reżyserii, co tym bardziej powinno zachęcać was do poznania polecanych filmów z motywem ciąży.

MD

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: najlepsze, polecane, o nastolatkach, o porodzie, o aborcji, tytuły

Filmy o ciąży (14)

Bridget Jones 3
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
Kochanie, jestem w ciąży
Juno
Dziewięć miesięcy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Diablo. Wyścig o wszystko
Mikołaj Roznerski w wyścigowym filmie akcji [FOTO]

"Diablo. Wyścig o wszystko" wejdzie do kin w styczniu 2019.

Once Upon a Deadpool
"Once Upon a Deadpool", czyli "Deadpool 2" dla dzieci na święta [WIDEO]

Ugrzeczniona wersja krwawego filmu wraca do kin. Zobacz zwiastun!

Polecamy
Oto ulubieni aktorzy Amerykanów
Oto ulubieni aktorzy Amerykanów

Clint Eastwood zajął pierwsze miejsce w przeprowadzonym przez amerykańskie biuro statystyczne Harris Poll plebiscycie na ulubionych aktorów USA.

Będzie nowa "Doktor Quinn"?
Będzie nowa "Doktor Quinn"?

Jane Seymour, wcielająca się w postać jednej z najsłynniejszych telewizyjnych lekarek świata przyznała, że chętnie wystąpiłaby w kontynuacji popularnego serialu.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Diablo. Wyścig o wszystko
Mikołaj Roznerski w wyścigowym filmie akcji [FOTO]

"Diablo. Wyścig o wszystko" wejdzie do kin w styczniu 2019.

Konkurs Ziaja