Dzieje się - Kino

Filmy o kobietach w ciąży

O ciąży nastolatek i porodzie

2018-07-10 11:23:26

Ciąża - tzw. błogosławiony stan, ale czy na pewno? Wiele bohaterek filmów o ciąży by się z tym stwierdzeniem nie zgodziło. Jednak w zestawieniu filmów o ciężarnych kobietach, które dla was zrobiliśmy są zarówno panie, które ten odmienny stan zaskoczył, jak i ucieszył. Prezentujemy wyjątkowo różnorodny i interesujący zestaw produkcji, skupiających się na ciąży i porodzie.

Przejdź do zestawienia filmów o ciąży >>

filmy o ciąży - Bridget Jones 3Filmy o nastolatkach w ciąży

W naszym zestawieniu znajdziecie kilka filmów o ciąży nastolatek, co jak wiadomo czasem się zdarza. Będą to zarówno dramaty jak i komedie, w których młode bohaterki będą musiały zmierzyć się z nieoczekiwaną i nieplanowaną ciążą. To naturalnie pretekst do wielu zabawnych scen, ale też wielokrotnie sceny zmuszą nas do refleksji.

Filmy o kobietach w ciąży

W filmach o ciąży, które polecamy znajdą się też produkcje obyczajowe, a nawet horrory! Zobaczycie dramatyczne momenty z życia kobiet w ciąży i to jak owa sytuacja zmienia wszystko i wpływa na ich bliskie osoby. W najlepszych filmach o ciąży, będziecie mogli podziwiać grę aktorską wielu popularnych gwiazd Hollywood. Niektóre filmy wyszły też spod ręki mistrzów reżyserii, co tym bardziej powinno zachęcać was do poznania polecanych filmów z motywem ciąży.

MD

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: najlepsze, polecane, o nastolatkach, o porodzie, o aborcji, tytuły

Filmy o ciąży (14)

Bridget Jones 3
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
Kochanie, jestem w ciąży
Juno
Dziewięć miesięcy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Przedszkolanka
Maggie Gyllenhaal jako "Przedszkolanka" wkrótce w kinach [WIDEO]

Film zdobył nagrodę na festiwalu Sundance, a w Polsce zobaczymy go już w marcu.

Bracia Sisters
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Wyczekiwane filmy akcji i dramaty wchodzą właśnie do polskich kin!

Polecamy
Zakazane filmy na dziedzińcu dawnego Domu Partii
Zakazane filmy na dziedzińcu dawnego Domu Partii Warszawa

W ramach przeglądu "Bez cenzury" zaprezentowanych zostanie sześć wybitnych polskich filmów z lat 70. i 80., skierowanych na półkę przez peerelowskich cenzorów.

Dorociński w erotyku
Dorociński w erotyku

Nowy film duńskiego reżysera ma być "niezwykle prowokująca podróżą do świata erotyki, w którym namiętność staje się opętaniem".

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Przedszkolanka
Maggie Gyllenhaal jako "Przedszkolanka" wkrótce w kinach [WIDEO]

Film zdobył nagrodę na festiwalu Sundance, a w Polsce zobaczymy go już w marcu.