Dzieje się - Kino

Ewan McGregor w ekranizacji horroru "Doktor Sen" Stephena Kinga [WIDEO]

2019-06-14 09:22:32

Zadebiutował zwiastun filmu "Doktor Sen" - ekranizacji książki Stephena Kinga. Fabularnie jest to kontynuacja bestsellerowego "Lśnienia", a gwiazdą obsady jest Ewan McGregor. Premiera w Polsce jest planowana na 29 listopada 2019. Zobaczcie wideo!

Doktor Sen film 2019

Opis filmu

Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w "Lśnieniu". Dorosły już Dan Torrence (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność.

W filmie grają też m. in. Rebecca Ferguson, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue i Zahn McClarnon. Reżyseruje Mike Flanagan, znany z realizacji serialu "Nawiedzony dom na wzgórzu", a także takich horrorów jak "Oculus", "Ouija: Narodziny zła" czy "Zanim się obudzę".

MD

fot. materiały prasowe Warner Bros. Entertainment

Słowa kluczowe: zwiastun, film, 2019, obsada
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Punk nie umarł - muzyka w filmie "Bobry"
Punk nie umarł - muzyka w filmie "Bobry"

Film "Bobry" to sentymentalna podróż do czasów kiedy Punk nie umarł zarówno w muzyce, jak i sposobie życia.

47. Krakowski Festiwal Filmowy - werdykt jury
47. Krakowski Festiwal Filmowy - werdykt jury

Jury Konkursu Pełnometrażowych Dokumentów 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego w składzie: Alexander Gutman-przewodniczący, Joao Correa i Artur Reinhart podjęło decyzję o przyznaniu nagrody...

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane