Dzieje się - Kino

Anna Przybylska nie żyje? Wpadka Pudelek.pl

2014-07-17 08:00:46

Serwis Pudelek.pl podał w środę po południu niepotwierdzoną informację o śmierci aktorki Anny Przybylskiej. Menadżerka aktorki szybko zaprzeczyła tym doniesieniom i zażądała sprostowania. Serwis usunął już ten tekst ze swojej strony.

W artykule, który na Pudelek.pl ukazał się w środę po południu, napisano, że 36-letnia Anna Przybylska umarła na raka jajników. Serwis przypomniał również, że aktorka przeszła w sierpniu 2013 roku operację guza trzustki. - Przez ostatni rok gwiazda unikała mediów. Pojawiała się jedynie sporadycznie w kampaniach reklamowych. Swoje wyjścia ograniczyła do minimum. Wielu podejrzewało, że cały czas nosiła perukę - napisano w tekście.

Małgorzata Rudowska, menadżerka Przybylskiej zdementowała tę plotkę, a sam artykuł po kilkunastu minutach zniknął z serwisu. - Z oburzeniem odnotowaliśmy zamieszczoną na portalu Pudelek.pl 16.07.2014 r. nieprawdziwą informację pt. „Ania Przybylska nie żyje”  (...) Ponieważ jest to informacja nieprawdziwa i naruszająca dobra osobiste Anny Przybylskiej, na podstawie art. 31a i n. ustawy Prawo prasowe wezwano spółkę HTTP sp. z o.o. wydawcę Pudelek.pl do sprostowania nieprawdziwej informacji i zamieszczenia przesłanego jej sprostowania w wyraźnym miejscu, na głównej stronie na łamach portalu Pudelek.pl. Anna Przybylska zastrzega sobie prawo podjęcia odpowiednich kroków prawnych przeciwko Redakcji w oddzielnym trybie – czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnej stronie Anny Przybylskiej.

Pudelek.pl przeprasza aktorkę i wyciąga konsekwencje wobec autora

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, wydawca Pudelek.pl przeprosił aktorkę, a wobec autora artykułu wyciągnie konsekwencje. - Otrzymana przez redakcję informacja nie została, nad czym ubolewamy, należycie zweryfikowana przez autora. Bardzo przepraszamy panią Annę Przybylską i jej najbliższych. Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że wobec osoby, która opublikowała artykuł zostaną wyciągnięte konsekwencje – czytamy w oświadczeniu przesłanym portalowi wirtualnemedia.pl.MAS

Fot. 1 Agencja Zoom
Fot. 2 Screen ze strony pudelek.pl

Słowa kluczowe: anna przybylska śmierć pudelek.pl sprostowanie

Anna Przybylska (9)

Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 1
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 2
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 3
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 4
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kino na Dzień Dziecka - poznaj premiery filmów dla dzieci

Jak uczcić Dzień Dziecka? Jedną z propozycji jest kino. Sprawdź, na co iść z dzieckiem.

Twardowsky 3.14
Powstanie pełnometrażowy film "Twardowsky 3.14" od Tomasza Bagińskiego

Fani cyklu Legendy Polskie prawdopodobnie będą zadowoleni.

Zbliża się premiera filmu "Paryż i dziewczyna" [WIDEO]

Już 1 czerwca do kin wchodzi uhonorowany wieloma nagrodami film "Paryż i dziewczyna" autorstwa Léonor Sérraille.

Polecamy
Polskie animacje na festiwalu w Bejrucie
Polskie animacje na festiwalu w Bejrucie

Polskie filmy animowane zostaną zaprezentowane podczas 4. Edycji Festiwalu BEIRUT ANIMATED.

"Jesteś Bogiem" online
"Jesteś Bogiem" online

„Jesteś Bogiem” to oczekiwany od ponad dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która zmieniła oblicze polskiego hip-hopu.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino na Dzień Dziecka - poznaj premiery filmów dla dzieci

Jak uczcić Dzień Dziecka? Jedną z propozycji jest kino. Sprawdź, na co iść z dzieckiem.

Twardowsky 3.14
Powstanie pełnometrażowy film "Twardowsky 3.14" od Tomasza Bagińskiego

Fani cyklu Legendy Polskie prawdopodobnie będą zadowoleni.