Dzieje się - Kino

Agnieszka Więdłocha o miłości i pracy na planie "Planety Singli 3"

2019-02-07 10:20:16

6 lutego 2019 w Cinema City Wroclavia we Wrocławiu odbyła się uroczysta premiera filmu "Planeta Singli 3". Na wydarzeniu pojawili się twórcy filmu oraz jego największe gwiazdy m.in. Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Borys Szyc, Danuta Stenka, Tomasz Karolak. Nam udało się porozmawiać z Agnieszką Więdłochą, która chętnie dzieliła się wrażeniami z pracy nad filmem. Zobaczcie też zdjęcia z premiery we Wrocławiu >>

Agnieszka Więdłocha i Joanna Jarmołowicz

Czy postać głównej bohaterki zmieniła się od pierwszej część tej miłosnej trylogii? - Ania na pewno jest teraz postacią radosną i zadowoloną. W końcu wszystko w jej życiu jest tak jak należy. O to walczyła, to dostała. Oczywiście, gdyby film miałby być tylko radosny, to po prostu by nie powstał i musi być jakaś katastrofa, jakiś konflikt i również w trzeciej części „Planety Singli” to mamy. Ania będzie musiała się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, natomiast ma swojego rycerza na białym koniu, ale ślub wsi na włosku - opowiada Agnieszka Więdłocha. - Okazuje się, że tytułowa aplikacja przydaje się nie tylko do randkowania, ale też by kogoś odnaleźć - kogoś, kogo w naszym życiu dawno nie było i… nic więcej nie zdradzę! - zachęca Więdłocha.

Aktorka zapytana o wpasowanie nowych gwiazdy w zgraną już obsadę filmu, mówi bez wahania:  - Są wspaniali, fantastyczni i to była wielka przyjemność pracować z takimi osobami jak Maria Pakulnis, którą już znam z wcześniejszych produkcji. Ona jest wspaniałą aktorką i stworzyła tu przepiękną rolę. Był też Bogusław Linda, który jest po prostu świetnym facetem i to była przyjemność być z nimi na planie. Podobnie, Borys Szyc, z którym już się długo znamy i w końcu mieliśmy okazję wspólnie zagrać. To sama radość, muszę powiedzieć - komentuje aktorka.

Padło też pytanie o to, czy to właśnie burzliwa miłość, oparta na rozstaniach i powrotach, jest najsilniejsza. - Myślę, że by miłość naprawdę przetrwała i była silna, to musi przejść swoje. Muszą być katastrofy po drodze, żeby ci ludzie chcieli być ze sobą na dobre i na złe. Życie takie jest, że cały czas coś nas spotyka - coś złego i trzeba wiedzieć, jak sobie z tym radzić, a kiedy przeżyjemy razem dużo różnych katastrof, to wiemy, że to jest ta osoba, z którą chcemy być do końca życia - mówi Agnieszka Więdłocha.

Rozmawiał: Michał Derkacz

fot. Krzysztof Zatycki

Słowa kluczowe: aktorka, film, zdjęcia, wywiad, 2019

Planeta Singli 3 - premiera we Wrocławiu (16)

Planeta Singli 3  - premiera we Wrocławiu  - Zdjęcie nr 1
Planeta Singli 3  - premiera we Wrocławiu  - Zdjęcie nr 2
Planeta Singli 3  - premiera we Wrocławiu  - Zdjęcie nr 3
Planeta Singli 3  - premiera we Wrocławiu  - Zdjęcie nr 4
Planeta Singli 3  - premiera we Wrocławiu  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
CÃłrka trenera - teledysk
Braciak, Buzek, Bruchnicka i Żurawski w teledysku do "Córki trenera" [WIDEO]

Gwiazdy obsady tańczą i śpiewają w teledysku promującym film.

Kobiety mafii 2
Przed nami Mini Maraton z "Kobietami Mafii" w kinach Helios

Premierowo zobaczymy film sensacyjny "Kobiety mafii 2".

Agnieszka Grochowska
Agnieszka Grochowska zagrała w filmie "Teen Spirit" z Elle Fanning [WIDEO]

Kolejna zagraniczna rola polskiej aktorki. Zobaczcie zwiastun filmu!

Polecamy
Maciej Stuhr jako ambitny detektyw w nowym thrillerze [WIDEO]
Maciej Stuhr jako ambitny detektyw w nowym thrillerze [WIDEO]

Lata 90, Maciej Stuhr i postkomunistyczny sen o "lepszym świecie" . Ale czy aby na pewno? Zobacz zwiastun "Czerwonego Kapitana"!

Przerażający zwiastun filmu "Ouija: Narodziny zła" [WIDEO]
Przerażający zwiastun filmu "Ouija: Narodziny zła" [WIDEO]

W tej niepozornej planszy jest coś realnie strasznego!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
CÃłrka trenera - teledysk
Braciak, Buzek, Bruchnicka i Żurawski w teledysku do "Córki trenera" [WIDEO]

Gwiazdy obsady tańczą i śpiewają w teledysku promującym film.

Kobiety mafii 2
Przed nami Mini Maraton z "Kobietami Mafii" w kinach Helios

Premierowo zobaczymy film sensacyjny "Kobiety mafii 2".