Kino
Wyjątkowe Kino Kobiet i mega hit "Listy do M. 3"

Wyjątkowe Kino Kobiet i mega hit "Listy do M. 3"

  • 2017-11-13, do 2017-11-16
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Kina sieci  Helios zapraszają na pełen emocji seans z cyklu Kino Kobiet. Już 13, 15 lub 16 listopada odbędzie się najbliższa odsłona ulubionego cyklu Pań z jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów roku, który z pewnością wprawi wszystkich w bardzo pozytywny nastrój. Tradycyjnie oprócz wspaniałej komedii „Listy do M. 3” na Widzów czeka moc atrakcji, konkursów i wybornej zabawy w kobiecym gronie!

Gwiazdorska obsada, piękne wzruszenia, humor, wysokobudżetowa realizacja filmowa, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Najnowszy film "Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

„Listy do M. 3” to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Jako, że zawsze w jednym z wesołych konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę „warunek” odnośnie dodatków i ubrań, tym razem zapraszamy Panie w stylizacjach z akcentem świątecznym! Zachęcamy do wyciągnięcia z szaf szalików w reniferki, czapek mikołajowych i… świątecznych sweterków (najlepiej tych z podświetlaną choinką).

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Film o Bobie Marleyu dzisiaj w Multikinie!
Film o Bobie Marleyu dzisiaj w Multikinie! Wrocław

Na uczestników koncertu czekają największe przeboje Boba Marleya i potężna dawka dobrej energii z Jamajki.

Koniec remontu Kina Warszawa!
Koniec remontu Kina Warszawa! Wrocław

Dobiega końca remont dawnego Kina Warszawa we Wrocławiu. 2 września po 14 miesiącach prac kinomani będą mogli oglądać filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym – jednym z najnowocześniejszych kin studyjnych w Polsce!

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Polecamy