Kino
Podwójny maraton w kinach Helios

Podwójny maraton w kinach Helios

  • 2017-12-08, , godzina 23:00
  • od 32 zł do 36 zł
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują podwójny maraton, w którym do wyboru dwa zestawy filmów. Straszne horrory lub strasznie śmieszne komedie z przedpremierowym pokazem „Bękartów”! Początek już 8 grudnia od 23:00.

MARATON HORRORÓW

Już 8 grudnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. W zestawie drugim pokażemy cztery przerażające horrory, które doskonale spełniają swoją rolę. Po obejrzeniu, będziecie bali się zostać sami nawet we własnym domu. Na początek mroczny „Pamiętam Cię”, dalej „Męczennicy” i „Słudzy Diabła”, a na koniec „The Hallow”.

MARATON KOMEDII

Już 8 grudnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka. Na początek przedpremierowy pokaz filmu „Bękarty”! Dalej w programie jeszcze „Dom Wygranych”, po krótkiej przerwie „Jak to robią single” i na koniec „W starym dobrym stylu”.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Kasowi "Avengers" doczekają się sequela
Kasowi "Avengers" doczekają się sequela

Po spektakularnym wyniku finansowym "Avengers" nikogo chyba nie zdziwi fakt, że wytwórnia Walta Disneya już zapowiedziała kontynuację hitu.

Modelka Playboya u Bromskiego
Modelka Playboya u Bromskiego

Jacek Bromski kompletuje obsadę „Uwikłania”. W filmie pojawi nasza eksportowa modelka Joanna Krupa, dwukrotna bywalczyni rozkładówki w amerykańskim "Playboyu".

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Konkurs Ziaja
Polecamy