Kino
Mini Maraton Kingsmana w kinach Helios

Mini Maraton Kingsmana w kinach Helios

  • 2017-09-22, , godzina 21:00
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

W piątek, 22 września wszystkie 42 kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają swoich Widzów na wyjątkowo stylowy, bardzo elegancki i wprost zabójczy wieczór z… Kingsmanem! Nocne Maratony Filmowe przygotowały znakomity zestaw obu części brawurowych ekranizacji kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara, które wyreżyserował Matthew Vaughn!

Punktualnie o godzinie 21:00 NMF rozpocznie się pierwszą ekranizacją - „KINGSMAN: TAJNE SŁUŻBY”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie Widzowie zobaczą jej długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „KINGSMAN: ZŁOTY KRĄG”! W role niezwykle intrygujących postaci wcielili się między innymi Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, a nawet sam Elton John! Całości dopełnia angielski humor, niewybredne dialogi i nieustanna akcja, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „Mini Maraton Kingsmana” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_kingsmana. Do zobaczenia w piątek, 22 września!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Małpy opanowały Box Office
Małpy opanowały Box Office

Wściekłe małpy z "Ewolucji planety małp" zgarnęły w weekend otwarcia 73 mln dolarów. Jest to drugi najlepszy tegoroczny debiut po "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" dla studia 20th Century Fox.

Iggy Pop: Live in Basel premierowo w Multikinie
Iggy Pop: Live in Basel premierowo w Multikinie

Legenda rocka powraca! Iggy Pop już 24 maja zagra w kinach na całym świecie. Koncert Live in Basel zobaczymy też w Multikinie.

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Polecamy