Kino
Mini Maraton Kingsmana w kinach Helios

Mini Maraton Kingsmana w kinach Helios

  • 2017-09-22, , godzina 21:00
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

W piątek, 22 września wszystkie 42 kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają swoich Widzów na wyjątkowo stylowy, bardzo elegancki i wprost zabójczy wieczór z… Kingsmanem! Nocne Maratony Filmowe przygotowały znakomity zestaw obu części brawurowych ekranizacji kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara, które wyreżyserował Matthew Vaughn!

Punktualnie o godzinie 21:00 NMF rozpocznie się pierwszą ekranizacją - „KINGSMAN: TAJNE SŁUŻBY”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie Widzowie zobaczą jej długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „KINGSMAN: ZŁOTY KRĄG”! W role niezwykle intrygujących postaci wcielili się między innymi Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, a nawet sam Elton John! Całości dopełnia angielski humor, niewybredne dialogi i nieustanna akcja, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „Mini Maraton Kingsmana” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_kingsmana. Do zobaczenia w piątek, 22 września!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Jak to jest być ze znacznie niższym facetem?
Jak to jest być ze znacznie niższym facetem?

Mówi się, że miłości nie mierzy się w centymetrach...

Młodzi złodzieje z Hollywood - The Bling Ring
Młodzi złodzieje z Hollywood - The Bling Ring

Bling Ring - tak nazwała się grupa młodocianych przestępców, którzy na przełomie lat 2008-2009 okradali domy gwiazd Hollywood.

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"
Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

Dla fanek, które nie mogą się doczekać informacji o ekranizacji książki została ujawniona przybliżona data premiery filmu.

Polecamy