Kino
Koncert André Rieu w Maastrichcie 2017 w Multikinie

Koncert André Rieu w Maastrichcie 2017 w Multikinie

  • 2017-09-17, , godzina 16:00
  • lista kin na: www.multikino.pl

Opis

André Rieu, przez miliony znany jako "Król Walca", jest jednym z najpopularniejszych muzyków na świecie. Jego legendarny coroczny koncert w Maastrichcie jest najmocniej wyczekiwanym wydarzeniem kinowym tego roku, a w ubiegłym roku w kilku krajach osiągnął kasowe rekordy.
 
Rozgrywający się w scenerii wspaniałego średniowiecznego rynku w mieście rodzinnym André, holenderskim Maastrichcie, spektakularny koncert ukazuje mistrza w swoim żywiole, obok 60 osobowej Orkiestry Johanna Straussa, jej sopranów, tenorów i wielu gości specjalnych. André dostarcza widzom niezapomnianych muzycznych doznań, dzięki ogromnej dawce humoru i emocji. Kinowej prezentacji tegorocznego koncertu André Rieu w Maastrichcie towarzyszy część prowadzona przez Charlotte Hawkins, która, specjalnie dla wydania kinowego, rozmawia z André Rieu w chwili, gdy artysta schodzi ze sceny.

Tegoroczne wydanie koncertu jest wyjątkowe, ponieważ mija właśnie 30 lat, od kiedy André Rieu założył Orkiestrę Johanna Straussa w swoim mieście rodzinnym Maastrichcie. Mała grupa muzyków początkowo ćwicząca w salach szkoły podstawowej, do której chodził syn André, dociera na deski najważniejszych światowych scen – cóż to musiała być za podróż!

Wybierz miejsce w pierwszym rzędzie i doświadcz tego spektakularnego wydarzenia muzycznego na wielkim ekranie. I Ty możesz znaleźć się za kulisami i posłuchać wywiadu z André i jego gośćmi specjalnymi, o muzycznych faworytach i wielu, wielu innych. Tylko w kinach!

„Koncert André Rieu w Maastrichcie 2017” będzie można zobaczyć 17 września 2017 roku o godz. 16.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny biletów:
•    Warszawa: 28 zł
•    Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin Wrocław: 26 zł
•    Pozostałe kina: 24 zł

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Niech żyje Król! (Król Lew 3D – recenzja)
Niech żyje Król! (Król Lew 3D – recenzja)

O fenomenie „Króla Lwa” można by było pisać i pisać. Pewnie, że jego trójwymiarowa wersja powstała po to, żeby wyciągnąć kasę od kolejnego, zachwyconego nim pokolenia. Dla mnie była to jednak genialna podróż sentymentalna i przypomnienie, dlaczego „Król Lew” złotymi zgłoskami zapisał się w historii kina

Miasto 44 na Stadionie Narodowym. To największy pokaz filmu w historii Polski!
Miasto 44 na Stadionie Narodowym. To największy pokaz filmu w historii Polski!

Ekran wielkości 10-piętrowego budynku, siedem kilometrów kabli i instalacja z sześciu projektorów. Już dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie uroczysty pokaz specjalny filmu „Miasto 44”.

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Polecamy