Kino
Kino Kobiet w Heliosie: mamy2mamy

Kino Kobiet w Heliosie: mamy2mamy

  • 2017-06-19, do 2017-06-22
  • lista kin na www.helios.pl

Opis

Mieszkające pod jednym dachem - różniące się jak ogień i woda - matka oraz córka w tym samym momencie zachodzą w ciążę... Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na czerwcową odsłonę ulubionego cyklu filmowego wszystkich Pań! Już 19, 21 lub 22 czerwca (w zależności od wybranego kina) na Widzów czekać będzie moc atrakcji podczas pozytywnych seansów ze znakomitą francuską komedią „mamy2mamy”!

Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki - odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej - trzydziestoletniej Avril.

I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem, córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało - obie zachodzą w ciążę, jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

Spotkania z cyklu Kino Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim przyjemna chwila wytchnienia, spędzona w miłym kobiecym towarzystwie, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia bardzo atrakcyjnych upominków. Tego wieczoru absolutnie nie można przegapić - do zobaczenia w kinach Helios 19, 21 lub 22 czerwca!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Kolejne kino Cinema City w Toruniu otwarte
Kolejne kino Cinema City w Toruniu otwarte Toruń

8 nowoczesnych sal kinowych w Centrum Toruń Plaza czeka już na widzów!

DiCaprio znowu bez Oscara [MEMY]
DiCaprio znowu bez Oscara [MEMY]

W tym roku Oscar dla najlepszego aktora powędrował do Matthew McConaugheya... A internet jest złośliwy.

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"
Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

Dla fanek, które nie mogą się doczekać informacji o ekranizacji książki została ujawniona przybliżona data premiery filmu.

Konkurs Ziaja