Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kino Kobiet w Heliosie: mamy2mamy

Kiedy2017-06-19
Do kiedy2017-06-22
Gdzielista kin na www.helios.pl
Kino Kobiet w Heliosie: mamy2mamy

Mieszkające pod jednym dachem - różniące się jak ogień i woda - matka oraz córka w tym samym momencie zachodzą w ciążę... Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na czerwcową odsłonę ulubionego cyklu filmowego wszystkich Pań! Już 19, 21 lub 22 czerwca (w zależności od wybranego kina) na Widzów czekać będzie moc atrakcji podczas pozytywnych seansów ze znakomitą francuską komedią „mamy2mamy”!

Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka! Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki - odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej - trzydziestoletniej Avril.

I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem, córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało - obie zachodzą w ciążę, jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

Spotkania z cyklu Kino Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim przyjemna chwila wytchnienia, spędzona w miłym kobiecym towarzystwie, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia bardzo atrakcyjnych upominków. Tego wieczoru absolutnie nie można przegapić - do zobaczenia w kinach Helios 19, 21 lub 22 czerwca!

Aktualne wydarzenia Kino
DataWydarzenieMiasto
2017-06-26"Sieranevada" w Dyskusyjnym Klubie FilmowymWrocław
2017-06-26
-
2017-08-31
5. Wakacje w Kinie PrahaWarszawa
2017-06-27"Co przynosi przyszłość" w Filmowym Klubie SeniorówWrocław
Zobacz inne wydarzenia

Zapowiedzi

Linia życia

Reżyser: Niels Arden Oplev
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: USA
W kinach od: 29-09-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama