Filmy
przewdonikf769cc46f4f8c8be3bcb3d5738027e89.jpg Patronat

Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową Practical Guide to Belgrade with Singing and Crying

Ocena:

Opis filmu

Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości. Na początku Stefan, młody arogancki kierowca z Belgradu, który nie wierzy w nikogo ani w nic, zakochuje się we Francuzce Sylvie. Kobieta jest na granicy załamania nerwowego i po raz pierwszy zrobi wszystko, o czym zawsze marzyła.

Melita, organizatorka koncertów z Belgradu za dnia, a fetyszystyczna domina w nocy, jest rozczarowana, gdyż jej kochanek Brian, amerykański dyplomata, w rzeczywistości nie jest tym za kogo się podaje. Niemiecki biznesmen tureckiego pochodzenia, Orhan nieoczekiwanie odkrywa korzenie kultury tureckiej w Belgradzie i zakochuje się w Jagodzie, pokojówce z hotelu. Na końcu przyjaciółka Jagody serbska policjantka Djurdja, w dniu swojego ślubu z chorwackim policjantem Mato wyznaje mu wszystko, co przed nim ukrywała. Jedność w wielości to motto Unii Europejskiej. Aby do niej wejść, trzeba spełnić wiele warunków. Kochając się z gośćmi z zagranicy, belgradczycy są przynajmniej o krok bliżej do Europy.

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria, scenariusz, zdjęcia. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" (2011).

Twórcy filmu

Bojan Vuletic Bojan Vuletic Reżyser
Bojan Vuletic Bojan Vuletic Scenariusz
Stefan Arsenijević Stefan Arsenijević Scenariusz
Jelena Stankovic Jelena Stankovic Zdjęcia

Obsada filmu

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" (2011).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" (2011).

Zdjęcia, kadry z filmu

Zdjęcia do filmu: Jelena Stankovic. Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" (2011).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" (2011).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową" (2011).

Więcej

Spodobał Ci się film "Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z 2011 roku, filmy z gatunku melodramat, filmy z gatunku melodramat z 2011 roku, filmy serbskie (Serbia), filmy serbskie z 2011 roku, filmy serbskie z gatunku melodramat, filmy serbskie z gatunku melodramat z 2011 roku.

Inne filmy tego reżysera

Inne filmy twórców Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Konkurs Ziaja