Filmy
plakatbec5e59bf55a1eed9eb8a58a88feeec2.jpg

Ale cyrk Orla Frøsnapper 3D

Ocena:
 • Gatunek: Animacja
 • Produkcja: Dania
 • Dystrybucja: Kino Świat
 • Czas trwania: 78 min
 •  
 • Premiera polska: 2011-12-23
 • Premiera świat: 2011-06-01
 •  
 • Reżyseria: Peter Dodd

Opis filmu

Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba.

Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana pczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może więcej! Pomysłowy 10-latek nie wie jednak, że arcyłotr Żaba ma w zanadrzu chytrą sztuczkę, która może pokrzyżować jego plany.

Twórcy kinowej i muzycznej sensacji 2010 roku – „Disco Robaczków”, z którymi pełzało i tańczyło w Polsce ponad 600 tysięcy kinomanów (więcej niż w przypadku hollywoodzkich, oscarowych obrazów „Księżniczka i żaba” oraz „Toy Story 3D”) oraz współtwórca jednej z najoryginalniejszych animacji familijnych ostatniej dekady – „Gnijąca panna młoda”, przedstawiają szaloną komedię „FREDDY FROGFACE 3D”, opartą na bestsellerze literatury dziecięcej Ole Lunda Kirkegaarda, często porównywanym z przebojową serią książek Sempe i Goscinnego. 

Zdjęcia, kadry z filmu

Najciekawsze zdjęcia (kadry) z filmu "Ale cyrk" (2011).

Ale cyrk! (6)

Polski plakat
Ale cyrk! - Zdjęcie nr 2
Ale cyrk! - Zdjęcie nr 3
Ale cyrk! - Zdjęcie nr 4
Ale cyrk! - Zdjęcie nr 5

Katarzyna Zielińska w "Ale Cyrk 3D" (2)

Katarzyna Zielińska w "Ale Cyrk 3D" - Zdjęcie nr 1
Katarzyna Zielińska w "Ale Cyrk 3D" - Zdjęcie nr 2

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu "Ale cyrk" (2011): reżyseria.

Twórcy filmu

Peter Dodd Peter Dodd Reżyser

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Ale cyrk" (2011).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Ale cyrk" (2011).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Ale cyrk" (2011).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Ale cyrk" (2011).
 • Re: Ale cyrk! opinia [0]
  Odpowiedź na: Ale cyrk! opinia
  hoobyy1969
  2012-01-16 19:59:09
  ten film to dno mam dwoch synow i krew mmie zalala gdy po dwoch godzinach zupelnie niczego koniec tez okazal sie zalosny a wszystko kosztowalo spora kwote pieniedzy ,dzieciarnia nie wiedziala co robic z nudow . bardzo serdeczne gratulacje dla dystrybutora za wciskanie dzieciom g...na w zlotym papierku
 • Ale cyrk! opinia [1]
  Jan ze Zbyszkowa
  2011-12-29 18:51:16
  Witam, Ale cyrk! opinia Byłem dzisiaj z córką na filmie w 3D Ale cyrk! i pragnę przestrzec wszystkich którzy zamierzają wydać pieniądze na ten seans. Gorszej bajki nigdy nie widziałem. Zapomnijcie o tym jak ten film opisuje producent. Głównym bohaterem jest jakiś tam Fredzio, który przez cały czas terrozyzuje wszystkie dzieci w miasteczku i mięsza ich godność z błotem. Chodzi ulicami, bije je i poniża. Jest jeszcze drugi bohater, a nawet trzeci którzy też są postaciami raczej negatywnymi, i którzy nie zasługują na to by robić o nich film. Cołość jest żałosna i przepełniona bezmyślną agresją. Po zobaczeniu ich twarzy zastanawiałem się czy to może być dobry film, po 15 minutach myślałem o tym czy nie wyjść i nie kupić biletów na coś innego, w połowie staciłem nadzieję na to, że może jednak coś się rozkręci, a pod koniec obejrzałem może nawet 3 minuty efektów 3D, które nie dorównały nawet w jednej trzeciej efektom z 22 minut reklam przed rozpoczęciem seansu. Po projekcji i wyjściu z sali kinowej czułem się kilka lat starszy i zwątpiłem w możliwości kina europejskiego, bo to przecież duński film, ale czy naród który ma Larsa von Triera może zrobić coś normalnego? Tak więc apeluje: Nie marnujcie pieniędzy na ten film. Pójdzicie na cokolwiek innego, lub wyrzućcie te pieniądze do kosza, bo to przynajmniej oszczędzi wam przykrych odczuć, które mi ta nędzna animacja po sobie zostawiła.

Więcej

Inne filmy tego reżysera

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi