Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Zając Max ratuje Wielkanoc

Zając Max ratuje Wielkanoc

Zając Max ratuje Wielkanoc
Gatunek: Animacja
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera polska: 2017-03-24
 
GALERIA ZDJĘĆ: Zając Max ratuje Wielkanoc - kadry z filmu (8)

Opis filmu

Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Herminę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Zając Max ratuje Wielkanoc (2017) dubbing pl [0]Zając Max ratuje Wielkanoc (2017) dubbing pl cały film dostepny do pobrania oraz online http://seansik24.pl/filmyonline/zajac-max-ratuje-wielkanoc-2017-online-dubbing-pl/

    2017-04-01, 18:37:37
    Lukasz
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Zapowiedzi

Coco

Reżyser: Lee Unkrich, Adrian Molina
Gatunek: Animacja
Produkcja: USA
W kinach od: 24-11-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama