Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Z nurtem życia

Z nurtem życia

Z nurtem życia
Gatunek: Przyrodniczy
Produkcja: Polska
Czas trwania: 52 min
Premiera polska: 2017-04-22
Reżyseria: Tomasz Kotaś, Krzysztof Sarapata
 

Opis filmu

Film "Z nurtem życia" to swoistego rodzaju podróż w czasie ukazująca już nieistniejące magiczne zakątki rzeki Skawy na tle nowo budowanego zbiornika wodnego w Świnnej Porębie. Podczas zdjęć staramy się uchwycić jak najwięcej piękna i różnorodności terenów, które poprzez ingerencję człowieka już niedługo znajdą się pod wodą. Tworzymy pamiątkę dla przyszłych pokoleń, jak również wspomnienie dla znających i odwiedzających te urokliwe i pełne rozmaitych gatunków flory i fauny miejsca. Opowiada historię natury i człowieka. Jednakże to nie człowiek jest tu głównym bohaterem, tę role przejmują zwierzęta te dobrze nam znane jak i te nieco bardziej płochliwe, zamieszkujące w głębi lasu czy nad brzegiem rzeki, doskonale unikające ludzi a równocześnie egzystujące tuż obok nas, a jest ich ponad 80 gatunków.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Wspanialy,mocny. [0]Byłam,widziałam, pokochałam. Polecam wszystkim miłośnikom przyrody i nie tylko. Wspaniała historia. Polecam!

    2017-05-07, 19:44:34
    Lidka
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Zapowiedzi

Avengers: Infinity War

Reżyser: Anthony Russo, Joe Russo
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA
W kinach od: 27-04-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama