Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wszyscy inni (Alle Anderen)

Wszyscy inni

Wszyscy inni
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Niemcy
Dystrybucja: Vivarto
Czas trwania: 119 min
Premiera polska: 2010-07-23
Premiera świat: 2009-02-09
Reżyseria: Maren Ade
Obsada: Birgit Minichmayr (Gitti), Lars Eidinger (Chris), Hans-Jochen Wagner (Hans), Paula Hartmann (Rebecca), Nicole Marischka (Sana), Atef Vogel (Peter)
 

Opis filmu

„Chciałam nakręcić film o tym skomplikowanym i jedynym w swoim rodzaju zjawisku, jakim jest związek dwojga ludzi. Głównym bohaterem tego filmu nie jest jedna osoba, tylko właśnie para" - mówi reżyserka Maren Ade. Pełne humoru i brutalnie dokładne studium sprzecznych pragnień kobiety i mężczyzny w poszukiwaniu własnej tożsamości. Subtelna historia miłosna, która zgłębia istotę związku i odzwierciedla emocjonalny chaos, w jakim znalazło się całe pokolenie.

„To co „Nóż w wodzie" Polańskiego i „Przygoda" Antonioniego" robiły  w latach 60tych" /Philipe Garnier, LA Weekly/

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • - [0]Niby w porządku, ale jednak poniżej oczekiwań. Dziwnie toporny to film, niepozwalający na utożsamienie się z bohaterami, operujący kliszami, a zarazem próbujący szokować. Pozornie zrealizowany bardzo ...

    2010-07-28, 12:46:40
    meeks
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Zapowiedzi

Gang Wiewióra 2

Reżyser: Callan Brunker
Gatunek: Animacja
Produkcja: Kanada/USA/Korea Południowa
W kinach od: 18-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama