Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wichry namiętności (Legends of the Fall)

Wichry namiętności

Wichry namiętności
Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA
Dystrybucja: Columbia TriStar Home Entertainment
Czas trwania: 133 min
Premiera polska: 1995-05-05
Premiera świat: 1994-12-16
Reżyseria: Edward Zwick
Muzyka: James Horner
Zdjęcia: John Toll
Obsada: Brad Pitt ( Tristan Ludlow), Julia Ormond (Susannah Fincannon Ludlow), Anthony Hopkins ( Pułkownik William Ludlow), Henry Thomas ( Samuel Ludlow), Aidan Quinn ( Alfred Ludlow), Karina Lombard ( Isabel "Druga" Decker Ludlow)
 

Opis filmu

Pułkownik William Ludlow (Anthony Hopkins) żyje na rancho na zapomnianej przez ludzi ziemi u podnóża Gór Montana, gdzie wychowuje swych trzech synów z dala od okrutnych i krwawych wojen z Indianami. Alfred (Aidan Quinn) najstarszy z nich, jest odpowiedzialny i pełen dystansu; Samuel (Henry Thomas) ukochany beniaminek jest wrażliwym idealistą, a średni - Tristan (Brad Pitt) to duch niespokojny i nieposkromiony. W tym męskim świecie pojawia się Susannah Finncannon (Julia Ormond), kobieta piękna i inteligentna, która rozpalając w braciach pożądanie i ducha rywalizacji, zmienia na zawsze ich życiowe losy.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Volta

Reżyser: Juliusz Machulski
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
W kinach od: 07-07-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama