Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wciąż ją kocham (Dear John)

Wciąż ją kocham

Wciąż ją kocham
Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA
Dystrybucja: Best Film
Premiera polska: 2010-02-12
Premiera świat: 2010-02-12
Reżyseria: Lasse Hallström
Obsada: Channing Tatum (John Tyree), Amanda Seyfried (Savannah Lynn Curtis), Scott Porter (Randy), Henry Thomas (Tom), Leslea Fisher (Susan), Cullen Moss (Rooster)
 

Opis filmu

Opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Film w reżyserii Lasse Hallström, wielokrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", który stoi za kamerą już od najmłodszych lat i każdy jego kolejny projekt jest wielkim sukcesem kinowym i komercyjnym.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • sw walenty [0]no walentynki w kinie na jakims filmie ok i ten niczego sobie w tym roku jedna walentynki spędziłąm na torze i smigałam autami wykupilismy voucher na samochody holka i powiem adrenalina i wrazenia... ...

    2011-02-18, 15:31:15
    laura
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Zapowiedzi

Happy Death Day

Reżyser: Christopher B. Landon
Gatunek: Horror
Produkcja: USA
W kinach od: 27-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama