Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Volta

Volta

Volta
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera polska: 2017-07-07
Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Jacek Braciak, Michał Żurawski, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Olga Bołądź, Krzysztof Czeczot, Katarzyna Herman, Aleksandra Domańska
 
GALERIA ZDJĘĆ: Volta - zdjęcia z filmu (14)

Opis filmu

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Pacific Rim: Uprising

Reżyser: Guillermo del Toro
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: USA
W kinach od: 23-02-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama