Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Tylko nie miłość (La Chance de ma vie)

Tylko nie miłość

Tylko nie miłość
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Francja
Dystrybucja: ITI Cinema
Czas trwania: 87 min
Premiera polska: 2012-11-30
Premiera świat: 2011-01-05
Reżyseria: Nicolas Cuche
Scenariusz: Luc Bossi, Laurent Turner
Zdjęcia: Jose Gerel
Obsada: Raphaël Personnaz (Martin Dupont), Virginie Efira (Johanna Sorini), François-Xavier Demaison (Julien Monnier), Armelle Deutsch (Sophie)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Tylko nie miłość (6)

Opis filmu

Julien ma poważny problem. Choć jest świetnym terapeutą małżeńskim, sam nie potrafi zatrzymać przy sobie kobiety na dłużej niż dwa tygodnie. I nie bez powodu - od czasów młodości Julien przynosi pecha wszystkim kobietom, które się w nim zakochują. Bynajmniej nie drobnego pecha. Ten pech może w jednym tygodniu parę razy posłać dziewczynę do szpitala, zrujnować jej karierę albo doprowadzić do śmiertelnej kłótni z rodziną. Jednym słowem Julien jest dla kobiet jak czarny kot. Joanna sprawdzi to na własnej skórze już w dniu, w którym go spotka po raz pierwszy. Sukcesy w pracy, dobra passa w miłości, istnieje ryzyko, że to wszystko się zmieni.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama