Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Tej nocy będziesz mój (You Instead)

Tej nocy będziesz mój

Tej nocy będziesz mój
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Wielka Brytania
Dystrybucja: Vivarto
Czas trwania: 80 min
Premiera polska: 2012-06-01
Premiera świat: 2010-04-30
Reżyseria: David Mackenzie
Scenariusz: Thomas Leveritt
Muzyka: Brian Alpine
Zdjęcia: Giles Nuttgens
Obsada: Luke Treadaway (Adam), Natalia Tena (Morello), Mathew Baynton (Tyko), Gavin Mitchell (Boaby), Alastair Mackenzie (Mark), Ruta Gedmintas (Lake), Kari Corbett (Kirsty)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Tej nocy będziesz mój (13)
  • Polski plakat

Opis filmu

Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami – on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym
znika z kluczem.

Początkowa frustracja bohaterów z czasem zamienia się w niechętną akceptację, a stąd już tylko krok do prawdziwego uczucia… Ta rockandrollowa komedia romantyczna, umiejscowiona i nakręcona w czasie festiwalu T in the Park w Szkocji, jest wybuchową mieszanką nieprzyzwoitego języka, żądzy, błota i głośnej muzyki. Film świetnie oddaje ducha muzycznych festiwali i dużych koncertów.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama