Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

S@motność w sieci

S@motność w sieci

S@motność w sieci
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Czas trwania: 119 min
Premiera polska: 2006-09-15
Premiera świat: 2006-09-15
Reżyseria: Witold Adamek
Muzyka: Ketin Bjornstad
Obsada: Andrzej Chyra (Jakub), Jacek Borcuch (Przyjaciel Jakuba), Jan Englert, Agnieszka Grochowska (Natalia), Maja Ostaszewska (Pielęgniarka), Magdalena Cielecka (Ewa), Kinga Preis, Szymon Bobrowski, Anna Dymna (Matka Natalii), Paweł Kukiz (Ksiądz Andrzej), Elżbieta Czyżewska (Kobieta w Nowym Orleanie)
 

Opis filmu

Bestsellerowa powieść Janusza L. Wiśniewskiego, którą kupiło w Polsce ponad 350 tysięcy osób, a przeczytało kilkakrotnie więcej, została wreszcie przeniesiona na duży ekran. To kultowa już opowieść o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony jest nowoczesną techniką, jednak tęskni za prawdziwym uczuciem.

Ona (Magdalena Cielecka), wrażliwa, romantyczna, inteligentna, spełniona zawodowo trzydziestoletnia mężatka z Warszawy chce wyspowiadać się komuś z pragnienia zdrady, do popełnienia której coraz bardziej się zbliża. Wyszukuje przypadkową osobę w internecie i chce jej opowiedzieć o lodowatym chłodzie swojego związku z mężczyzną, który może obdarować ją wszystkim oprócz swojego czasu i bliskości. W swojej przypadkowej zaczepce trafia na Jakuba (Andrzej Chyra).

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Pacific Rim: Uprising

Reżyser: Guillermo del Toro
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: USA
W kinach od: 23-02-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama