Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Smak życia 2 (Les poupées russes)

Smak życia 2

Smak życia 2
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Francja, Wielka Brytania
Dystrybucja: SPInka
Czas trwania: 125 min
Premiera polska: 2005-08-12
Premiera świat: 2005-06-15
Reżyseria: Cédric Klapisch
Scenariusz: Cédric Klapisch
Muzyka: Loïc Dury
Obsada: Kelly Reilly (Wendy), Audrey Tautou (Martine), Romain Duris (Xavier), Cécile De France (Isabelle), Kevin Bishop (William), Irene Montala (Neus), Gary Love (Edward), Yevgenia Obraztsova (Natacha)
 

Opis filmu

Xavier zamierza poświęcić się karierze urzędnika. Po pełnym wrażeń roku na stypendium w Barcelonie zmienia zdanie. Postanawia podążać za marzeniami - zostaje pisarzem. Tak kończy się pierwsza część filmu. Pięć lat po niezwykłych studiach w Barcelonie Xavier ma przed sobą nowe wyzwania. Bank, który udzielił mu kredytu, zaczyna stwarzać problemy. Xavierowi, oprócz pieniędzy, brakuje też szczęścia w miłości. Zawody i dziewczyny nasz bohater zmienia jak rękawiczki... Robi wszystko, by odnaleźć życiowe spełnienie. Bez skutku. Sprawy komplikują się na dobre, kiedy Xavier traci pracę, musi opiekować się dzieckiem byłej dziewczyny oraz swoim dziadkiem. W końcu rewiduje nieco swoje marzenia. Bardziej pragmatyczny, zostaje dziennikarzem. Podróże, nie tylko do miast Europy stają się jego codziennością. Los rzuca Xaviera do Londynu a następnie do Sankt Petersburga. Sprawy przybierają niespodziewany obrót.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Fernando

Reżyser: Carlos Saldanha
Gatunek: Familijny
Produkcja: USA
W kinach od: 05-01-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama