Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ponad wszystko (Everything, Everything)

Ponad wszystko

Ponad wszystko
Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA
Dystrybucja: Forum Film Poland
Czas trwania: 96 min
Premiera polska: 2017-06-09
Premiera świat: 2017-05-17
Reżyseria: Stella Meghie
Obsada: Nick Robinson, Amandla Stenberg
 

Opis filmu

Maddy to błyskotliwa osiemnastolatka z wielką wyobraźnią. Jest bardzo ciekawa świata, ale cierpi na rzadką chorobę. Krótko mówiąc, jest uczulona na cały świat. Dlatego od lat nie opuszcza sterylnego domu zaprojektowanego przez jej matkę. Jednak Olly, chłopak, który właśnie wprowadził się obok, nie zamierza pozwolić, by to stanęło im na przeszkodzie. Choć patrzą na siebie przez szyby, bez szansy na dotyk, łączy ich wyjątkowo silna więź. Pragną wspólnie poznawać świat i doświadczyć pierwszej miłości. Wiedzą, że konsekwencje mogą być ogromne, ale są gotowi zaryzykować wszystkim, aby być razem.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Rzepecki [0]Ponad Wszystko Cały Film Online nareszcie dostępny w Internecie w jakości HD ;) Polecam film i aktorów :) Link: http://cinema-hd.pl/ponad-caly-film-online/ Link: http://cinema-hd.pl/ponad-caly...

    2017-06-07, 20:50:09
    gawronix666SNAPTOJEST
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Zapowiedzi

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Reżyser: Luc Besson
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: Francja/USA
W kinach od: 04-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama