Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Paryż Manhattan (Paris Manhattan)

Paryż Manhattan

Paryż Manhattan
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Francja
Dystrybucja: ITI Cinema Sp. z o.o
Czas trwania: 80 min
Premiera polska: 2012-10-05
Premiera świat: 2012-10-05
Reżyseria: Sophie Lellouche
Muzyka: Jean-Michel Bernard
Obsada: Woody Allen (on sam), Louis-Do Le Lencquesaing, Alice Taglioni, Patrick Bruel, Marie-Christine Adam, Jacques Ciron
 
GALERIA ZDJĘĆ: Paryż Manhattan (3)

Opis filmu

„Paryż – Manhattan” to komedia o tych i dla tych, którym związki nigdy nie wydawały się prostą sprawą, a perypetie sercowe zawsze okazywały się być bardziej pokręcone niż przypuszczali. Woody Allen pojawia się w roli uszytej w sam raz na swoją miarę – jako sypiący celnymi spostrzeżeniami ironista. We właściwym sobie stylu doradza młodej Paryżance, Alice jak znaleźć nieidealnego mężczyznę, z którym będzie idealnie szczęśliwa. Film powinni zobaczyć zarówno ci, którzy szukają klucza do twórczości Allena jak i ci, którzy go uwielbiają - tylko tutaj mogą zobaczyć swojego mistrza w niecodziennej akcji. Pewne jest to, że tak romantycznej komedii, z najlepszymi tekstami Woody’ego Allena, jeszcze w kinach nie było.

Zobacz również:
Woody Allen pierwszy raz zagrał u kobiety>>

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Premiery

Jonathan

Reżyser: Piotr J. Lewandowski
Gatunek: Dramat
Produkcja: Niemcy

Zapowiedzi

Grave

Reżyser: Julia Ducournau
Gatunek: Horror
Produkcja: Francja
W kinach od: 22-09-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama