Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ozzy

Ozzy

Ozzy
Gatunek: Animacja
Produkcja: Hiszpania/Kanada
Dystrybucja: Mówi Serwis
Czas trwania: 90 min
Premiera polska: 2017-03-03
Premiera świat: 2016-10-14
Reżyseria: Alberto Rodriguez
 

Opis filmu

Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zacznie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych - Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

  • Film Ozzy (2016) dubbing pl [0]Film Ozzy (2016) dubbing pl dostępny do pobrania oraz online http://seansik24.pl/filmyonline/ozzy-2016-online-dubbing-pl/

    2017-03-12, 19:25:21
    Monika
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Zapowiedzi

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Reżyser: Rob Letterman
Gatunek: Animacja
Produkcja: USA
W kinach od: 21-07-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama