Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Noce w Rodanthe (Nights in Rodanthe)

Noce w Rodanthe

Noce w Rodanthe
Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA, Australia
Dystrybucja: Warner Bros.
Czas trwania: 97 min
Premiera polska: 2008-10-31
Reżyseria: George C. Wolfe
Scenariusz: Ann Peacock, John Romano
Obsada: James Franco (Mark Flanner), Richard Gere (Dr. Paul Flanner), Diane Lane (Adrienne Willis), Scott Glenn (Robert Torrelson)
 

Opis filmu

W filmie "Nights w Rodanthe" Diane Lane wciela się w rolę Adrienne Willis, która chcąc zerwać z pełnym chaosu życiem, znajduje schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe na jednej z wysp u wybrzeża Karoliny Północnej, gdzie ma zająć się przez weekend gospodą znajomej. Ma nadzieję, że znajdzie tu spokój, którego tak bardzo jej potrzeba, by przemyśleć konflikty rozgrywające się w jej otoczeniu - z niewiernym mężem, który prosi ją o powrót do domu, i z córką, która podważa każdą jej decyzję. Niedługo po przybyciu Adrienne do Rodanthe, gdy w wiadomościach pojawiają się prognozy potężnego sztormu, w gospodzie pojawia się gość - dr Paul Flanner. Flanner - jedyny gość w gospodzie - wybrał się tu nie po to, by spędzić weekend, lecz by zmierzyć się z własnym kryzysem tożsamości. W miarę zbliżania się sztormu oboje szukają w sobie ukojenia i w jeden magiczny weekend nawiązują romans, który pozostanie na zawsze w ich pamięci.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Kingsman: Złoty krąg

Reżyser: Matthew Vaughn
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA/Wielka Brytania
W kinach od: 06-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama