Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Nigdy w życiu!

Nigdy w życiu!

Nigdy w życiu!
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: MAX-FILM
Czas trwania: 100 min
Premiera polska: 2004-02-13
Premiera świat: 2004-02-13
Reżyseria: Ryszard Zatorski
Scenariusz: Ilona Łepkowska
Muzyka: Maciej Zieliński
Zdjęcia: Tomasz Dobrowolski
Obsada: Danuta Stenka ( Judyta Kozłowska), Artur Żmijewski (Adam), Jan Frycz (Tomasz Kozłowski, były mąż Judyty), Krzysztof Kowalewski (Karol, ojciec Judyty), Joanna Jabłczyńska (Tosia), Marta Lipińska ( Matka Judyty), Rafał Królikowski (Redaktor naczelny), Joanna Brodzik (Ula)
 

Opis filmu

Judyta mieszka w Warszawie, jest żoną nieźle prosperującego biznesmena, ma dorastająca córkę. Poświęciła się rodzinie, prowadzi dom i wychowuje Tosię, coraz mocniej wkraczającą w okres młodzieńczego buntu. Nie pracuje zawodowo na pełnym etacie, ale związana jest z redakcją pewnego pisma dla kobiet, gdzie prowadzi dział kontaktów z czytelnikami, co polega na odpowiadaniu na listy dotykające najrozmaitszych spraw – od problemów z biurokracją po najbardziej intymne sprawy czytelniczek i czytelników.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Grave

Reżyser: Julia Ducournau
Gatunek: Horror
Produkcja: Francja
W kinach od: 22-09-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama