Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Mój chłopak się żeni (My Best Friend/s Wedding)

Mój chłopak się żeni

Mój chłopak się żeni
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Czas trwania: 105 min
Premiera polska: 1997-11-11
Premiera świat: 1997-05-06
Reżyseria: P. J. Hogan
Scenariusz: Ronald Bass
Muzyka: James Newton Howard
Obsada: Rupert Everett (George Downes), Julia Roberts (Julianne Potter), Dermot Mulroney (Michael O/Neal ), Cameron Diaz (Kimmy Wallace), Kelly Preston (Amanda Newhouse)
 

Opis filmu

Jak mógł jej zrobić coś takiego! Najlepszy przyjaciel! I to właśnie, wtedy kiedy Julianne uświadomiła sobie, że go naprawdę kocha. Michael zaprasza ją na swój ślub. Na szczęście, jest wyjście z sytuacji: za wszelką cenę trzeba mu obrzydzić narzeczoną, choć Kimmy w istocie jest miłą i sympatyczną dziewczyną, a przy tym piekielnie bogatą. Do tego trudnego zadania Julianne mobilizuje innego swojego przyjaciela, George'a. Być może jego obecność wzbudzi w Michaelu zazdrość? Kiedy wszystkie misternie knute intrygi biorą w łeb, pozostaje ostatnia szansa: trzeba podłożyć Michaelowi świnię. Tylko, czy tak postępuje prawdziwa przyjaciółka? 
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Reżyser: Rob Letterman
Gatunek: Animacja
Produkcja: USA
W kinach od: 21-07-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama