Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Listy do M. Czas niespodzianek

Listy do M. Czas niespodzianek

Listy do M. Czas niespodzianek
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera polska: 2017-11-10
Reżyseria: Tomasz Konecki
Obsada: Tomasz Karolak, Magdalena Różczka, Wojciech Malajkat, Grażyna Szapołowska, Piotr Adamczyk, Andrzej Grabowski, Borys Szyc, Agnieszka Dygant, Bartosz Obuchowicz, Katarzyna Zawadzka, Filip Pławiak
 
GALERIA ZDJĘĆ: Listy do M. Czas niespodzianek - kadry z filmu (6)

Opis filmu

Film "Listy do M. Czas niespodzianek" powstaje na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza. Zdjęcia do filmu realizowane są głównie w Warszawie i potrwają do początku kwietnia. Premiera w kinach w całej Polsce już 10 listopada 2017 roku.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Listy do M. Czas niespodzianek

Reżyser: Tomasz Konecki
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
W kinach od: 10-11-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama