Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Liga Sprawiedliwości (Justice League )

Liga Sprawiedliwości

Liga Sprawiedliwości
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA
Dystrybucja: Warner Bros. Entertainment Polska
Premiera polska: 2017-11-17
Premiera świat: 2017-11-16
Reżyseria: Zack Snyder
Scenariusz: Chris Terio
Obsada: Amy Adams (Lois Lane), Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Jason Momoa (Aquaman / Arthur Curry), Gal Gadot (Diana Prince / Wonder Woman), Ray Fisher (Victor Stone / Cyborg)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Liga Sprawiedliwości - zdjęcia z filmu (7)

Opis filmu

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama