Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kochankowie z Kręgu Polarnego (Los Amantes del Círculo Polar)

Kochankowie z Kręgu Polarnego

Kochankowie z Kręgu Polarnego
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Hiszpania
Czas trwania: 108 min
Premiera polska: 2000-06-18
Premiera świat: 1998-06-08
Reżyseria: Julio Médem
Scenariusz: Julio Médem
Muzyka: Alberto Iglesias
Zdjęcia: Gonzalo F. Berridi
Obsada: Najwa Nimri (Młoda Ana), Fele Martinez (Młody Otto), Peru Medem (Otto dziecko), Sara Valiente (An dziecko), Victor Hugo Oliveira (Otto nastolatek), Kristel Diaz (Ana nastolatka)
 

Opis filmu

Kochankowie z kręgu polarnego to film o miłości, której dzieje opowiadane są jednocześnie przez dwoje bohaterów: Anę i Otta, w serii przeplatających się sekwencji pełnych symbolicznych znaczeń i powtarzających się motywów. Pokochali się jako 8-latkowie, on wyznał jej miłość wypuszczając przez szkolne okno niezliczoną ilość papierowych samolocików. W końcu jeden z nich trafił do rąk dziewczynki. Dorastali razem, gdyż ojciec Otta związał się z matką Any. Kochali się, lecz ich szczęście nie trwało długo. Kochankowie z kręgu polarnego są bowiem filmem o miłości niespełnionej, o ciągłych rozstaniach i powrotach w najbardziej nieprawdopodobnych okolicznościach i miejscach, niemal na końcu świata, tam, gdzie przebiega krąg polarny... 
 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.

Zapowiedzi

Pacific Rim: Uprising

Reżyser: Guillermo del Toro
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: USA
W kinach od: 23-02-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama