Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kocha, lubi, szanuje (Crazy Stupid Love)

Kocha, lubi, szanuje

Kocha, lubi, szanuje
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.
Czas trwania: 118 min
Premiera polska: 2011-09-02
Premiera świat: 2011-07-29
Reżyseria: Glenn Ficarra, John Requa
Scenariusz: Dan Fogelman
Zdjęcia: Andrew Dunn
Obsada: Emma Stone (Hannah), Julianne Moore (Emily), Ryan Gosling (Jacob), Steve Carell (Cal Weaver), Joey King (Molly), Jenny Mollen (Lisa), Katerina Mikailenko (Stephanie), Analeigh Tipton (Jessica Riley)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Kocha, lubi, szanuje (21)

Opis filmu

W wieku czterdziestu kilku lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie idealne życie — ma dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i szkolną miłość za żonę. Ale kiedy dowiaduje się, że jego druga połowa, Emily (Julianne Moore), zdradziła go i chce się rozwieść, jego „wymarzone” życie rozpada się na kawałki. Co gorsza, w dzisiejszym świecie, w którym królują single, Cal, który na randce nie był od lat, staje się uosobieniem niezgrabności. Nieszczęsnego Cala, spędzającego wolne wieczory na samotnych rozmyślaniach w pobliskim pubie, wybiera sobie na partnera i ucznia przystojny podrywacz po trzydziestce , Jacob Palmer (Ryan Gosling). Jacob stara się pomóc Calowi pogodzić się rozstaniem i rozpocząć nowe życie, więc ukazuje mu liczne możliwości, jakie się przed nim otwierają: zalotne kobiety, męskie wypady na drinka i wyczucie stylu, jakiego nie można wyrobić sobie, robiąc zakupy w sieciówkach. Cal i Emily to nie jedyne postaci poszukujące miłości tam, gdzie trudno na nią trafić. Trzynastoletni syn Cala — Robbie — szaleje za siedemnastoletnią opiekunką do dzieci, Jessicą, która z kolei na obiekt westchnień wybrała sobie Cala. A ten, mimo całej przemiany i licznych podbojów, nie może w swoim sercu zmienić tej jednej rzeczy, która ciągle prowadzi go z powrotem w to samo miejsce, w którym rozpoczęła się jego podróż.

Zobacz również:
Wojciech Busz: Miłość rośnie wokół nas (recenzja)>>

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Tomb Raider

Reżyser: Roar Uthaug
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA
W kinach od: 16-03-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama