Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Każdy chce być Włochem (Everybody Wants to Be Italian)

Każdy chce być Włochem

Każdy chce być Włochem
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: Forum Film Poland Sp. z o.o.
Czas trwania: 103 min
Premiera polska: 2009-07-10
Premiera świat: 2007-09-18
Reżyseria: Jason Todd Ipson
Scenariusz: Jason Todd Ipson
Muzyka: Michael Cohen
Obsada: Carine Vincent (Marisa Costa), John Kapelos (Steve Bottino), John Enos III (Gianluca Tempesti), Jay Jablonsky (Jake Bianski), Marisa Petroro (Isabella)
 

Opis filmu

Załamany z powodu nieudanego związku Jake, spędził niemal dekadę starając się odzyskać swoją byłą dziewczynę. Minęło już osiem lat od kiedy go opuściła, ale on wciąż nie chce o niej zapomnieć - pomimo tego, że ona ułożyła już sobie życie - ma męża oraz trójkę dzieci. Przyjaciele Jake'a mają dość tej sytuacji i postanawiają zająć się jego życiem osobistym. Organizują mu w związku z tym randkę w ciemno z pewną piękną Włoszką z bostońskiego North Endu. Jake nie jest Włochem i jest przekonany, że tak atrakcyjna kobieta jak Marisa nie spotykałaby się z kimś, kto nie ma włoskich korzeni. Dlatego postanawia udawać imigranta z Italii.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Thor: Ragnarok

Reżyser: Taika Waititi
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA
W kinach od: 25-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama