Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

John Wick

John Wick

John Wick
Gatunek: Thriller
Produkcja: USA
Dystrybucja: Monolith Films
Czas trwania: 96 min
Premiera polska: 2014-12-05
Premiera świat: 2014-10-24
Reżyseria: David Leitch, Chad Stahelski
Scenariusz: Derek Kolstad
Zdjęcia: Jonathan Sela
Obsada: Keanu Reeves ( John Wick), William Dafoe (Marcus), Adrianne Palicki, Bridget Moynahan, Bridget Regan ( Addy), Jason Isaacs, Alfie Allen ( Iosef Tarasov), Lance Reddick ( Charon)
 
GALERIA ZDJĘĆ: John Wick (6)
  • John Wick - polski plakat

Opis filmu

Producent „Starcia Tytanów” przedstawia pełen akcji film o zemście. Keanu Reeves w najmocniejszej roli od lat. Przemiana na miarę Liama Neesona w „Uprowadzonej”

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach… 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama