Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Jane Eyre

Jane Eyre

Jane Eyre
Gatunek: Melodramat
Produkcja: Wielka Brytania
Dystrybucja: ITI Cinema Sp. z o.o
Czas trwania: 120 min
Premiera polska: 2011-10-14
Premiera świat: 2011-03-11
Reżyseria: Cary Fukunaga
Scenariusz: Moira Buffini
Muzyka: Dario Marianelli
Zdjęcia: Adriano Goldman
Obsada: Judi Dench (Mrs. Fairfax), Sally Hawkins (Mrs. Reed), Jamie Bell (St. John), Michael Fassbender (Rochester), Mia Wasikowska (Jane Eyre), Imogen Poots
 
GALERIA ZDJĘĆ: Jane Eyre (4)

Opis filmu

Żadna miłość nie jest prosta, ale - jak narkotyk - odurza tylko pierwsza. "Jane Eyre" to opowieść, która wychował miliony nie zawsze rozważnych romantyczek na całym świecie. Współczesna ekranizacja to porywająca i zapierająca dech w piersiach historia o alchemii uczuć.

Jane (Mia Wasikowska) nie była dziewczyną, która szukała niezobowiązującego romansu. Choć rozum podpowiadał jej, że fascynującemu Panu Rochersterowi (Michael Fassbender) nie można ufać, oddała mu swoje serce bez reszty.

Moc tego filmu utkana jest z marzeń kobiet o odnalezieniu miłości, która jest im przeznaczona na całe życie. "Jane Eyre" wpisuje się w najmodniejszy obecnie nurt filmowy. Trwa wielki powrót filmów kostiumowych na pierwsze pozycje światowych box office’ów. "Sherlock Holmes", "Piraci z Karaibów" czy "Księżna" podobnie jak "Jane Eyre" przenoszą widzów w świat, który istnieje tylko dzięki genialnej wyobraźni filmowych twórców.

Zobacz również:
Piękna Polka najbardziej wpływową osobą świata>>

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Death Note

Reżyser: Adam Wingard
Gatunek: Thriller
Produkcja: USA
W kinach od: 25-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama