Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ja cię kocham, a ty z nim (Dan In Real Life)

Ja cię kocham, a ty z nim

Ja cię kocham, a ty z nim
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera polska: 2009-06-05
Premiera świat: 2007-06-06
Reżyseria: Peter Hedges
Scenariusz: Peter Hedges
Obsada: Steve Carell, Juliette Binoche, Emily Blunt
 

Opis filmu

Komedia romantyczna, która wejdzie do kanonu nieśmiertelnych opowieści o miłości, obok takich ‘ever green'ów', jak „Bezsenność w Seattle", „To właśnie miłość" czy „Ja cię kocham, a ty śpisz" - nic dziwnego, skoro jego autorem jest scenarzysta takich przebojów kinowych, jak „Był sobie chłopiec" i „Co gryzie Gilberta Grape'a?".  Steve Carell, godny następca Jima Carrey'a, swoją kreacją wnosi do filmu energetyzującą dawkę humoru.

Życie wdowca, Dana Burnsa (Carell), jest całkowicie poświęcone wychowaniu trzech niesfornych córek oraz pracy dla lokalnej gazety, w której redaguje rubrykę z poradami dla samotnych rodziców. Aż do chwili, gdy poznaje w księgarni Marie (Binoche). Dan jest oczarowany pierwszym spotkaniem z Marie, ale kolejne jest dla niego niczym kubeł zimnej wody - dowiaduje się, że Marie jest nową dziewczyną jego brata...

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama