Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Imigrantka (The Immigrant)

Imigrantka

Imigrantka
Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA
Dystrybucja: Best Film
Czas trwania: 120 min
Premiera polska: 2014-04-25
Premiera świat: 2013-05-24
Reżyseria: James Gray
Obsada: Marion Cotillard ( Ewa Cybulski), Jeremy Renner ( Orlando Magician), Joaquin Phoenix ( Bruno Weiss), Dagmara Dominczyk ( Belva)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Imigrantka (9)

Opis filmu

Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i poddana kwarantannie, a zdana tylko na siebie Ewa rozpoczyna zdobywanie Ameryki na własną rękę. Niestety szybko przekonuje się, że młoda Polka bez znajomości i referencji na Manhattanie nie może liczyć na zbyt wiele. Trafia na ulicę, gdzie jej przewodnikiem i opiekunem zostaje Bruno (Joaquin Phoenix), który wciąga ją w nowojorski półświatek brudnych interesów i prostytucji. Ewa przypadkowo poznaje również kuzyna Brunona – Orlando (Jeremy Renner), który swoimi obietnicami na nowo rozbudzi w dziewczynie marzenia i nadzieje.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Spider-Man: Homecoming

Reżyser: Jon Watts
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA
W kinach od: 14-07-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama