Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Facet (nie)potrzebny od zaraz

Facet (nie)potrzebny od zaraz

Facet (nie)potrzebny od zaraz
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: Kino Świat
Premiera polska: 2014-02-14
Premiera świat: 2014-02-14
Reżyseria: Weronika Migoń
Scenariusz: Weronika Migoń, Michał Czarnecki
Zdjęcia: Kacper Fertacz
Obsada: Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Krzysztof Globisz, Łukasz Garlicki, Bartosz Porczyk, Michał Żebrowski, Joanna Kulig, Anna Czartoryska, Cezary Kosiński, Czesław Mozil, Katarzyna Maciąg, Marcel Sabat
 
GALERIA ZDJĘĆ: Facet (nie)potrzebny od zaraz (27)
 • Facet (nie)potrzebny od zaraz - plakat
GALERIA ZDJĘĆ: Gwiazdy na premierze Facet (nie)potrzebny od zaraz (21)

Opis filmu

Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą „siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?

W zrywającej z formułą typowej polskiej komedii romantycznej, nowoczesnej historii o miłości i przyjaźni, znajdziemy galerię wyrazistych i ujmujących autentyzmem portretów młodych kobiet z wielkiego miasta, które szukają swojego miejsca w świecie, stają przed trudnymi wyborami, próbują odnaleźć się w relacjach z mężczyznami, z najbliższymi i z sobą nawzajem.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

 • Facet NIEpotrzebny od zaraz [0]Dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu!!! Na widowni było 8 osób, z czego 3 osoby wyszły w połowie filmu

  2014-02-18, 15:43:43
  elle
 • dno [0]dno to malo powiedziane. Dawno nie widzialam takiego g.....

  2014-02-17, 16:21:20
  eryka
 • Dno [0]Dno

  2014-02-16, 12:54:16
  adrian
Zobacz wszystkie wypowiedzi

Premiery

Jak dogryźć mafii

Reżyser: Mark Cullen, Robb Cullen
Gatunek: Akcja
Produkcja: USA

Zapowiedzi

Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film

Reżyser: Rob Letterman
Gatunek: Animacja
Produkcja: USA
W kinach od: 21-07-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama