Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dziewczyna z sąsiedztwa (The Girl Next Door)

Dziewczyna z sąsiedztwa

Dziewczyna z sąsiedztwa
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Czas trwania: 109 min
Premiera polska: 2004-12-31
Premiera świat: 2004-02-18
Reżyseria: Luke Greenfield
Obsada: Emile Hirsch (Matthew Kidman), Timothy Olyphant (Kelly), Chris Marquette (Eli), Elisha Cuthbert (Danielle), James Remar (Hugo Posh)
 

Opis filmu

Ambitny maturzysta Matthew Kidman (Emile Hirsh) planuje skończyć studia z wyróżnieniem i uniknąć wszelkich problemów nastolatków. Niestety, kłopoty znajdują go jednak same wprowadzając się do sąsiedztwa i Matthew nie umie oprzeć się pokusie. Kiedy odkrywa, że jego budząca pożądanie sąsiadka Danielle (Elisha Cuthbert) ma mroczną przeszłość - i mściwego ex-chłopaka - nagle jego przyszłość staje pod dużym znakiem zapytania. Przekonuje się jednak, że dla ukochanej gotów jest postawić wszystko na jedną kartę.

Dziewczyna z sąsiedztwa to komedia o zderzeniu dwóch różnych światów; o chłopaku z przyszłością i dziewczynie z przeszłością; o chłopaku, który traci niewinność i dziewczynie, która stara się ją odzyskać.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.

Premiery

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Reżyser: Joachim Roenning, Espen Sandberg
Gatunek: Przygodowy
Produkcja: USA

FB dlaMaturzysty.pl reklama