Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Dobra partia (Save the Date)

Dobra partia

Dobra partia
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Czas trwania: 90 min
Premiera świat: 2012-01-22
Reżyseria: Michael Mohan
Zdjęcia: Elisha Christian
Obsada: Lizzy Caplan, Alison Brie, Mark Webber, Geoffrey Arend, Martin Starr, Timothy Busfield, Melonie Diaz, Jessica Morris, Grant Harvey
 

Opis filmu

Save the date! Pamiętaj o terminie. Planujemy ślub i planujemy, że nic nam w nim nie przeszkodzi. Podobno kiedy powiesz Bogu o swoich planach, to roześmieje ci się w twarz. Bohaterowie najnowszego filmu Michaela Mohana doskonale wiedzą, co to znaczy. Wszystko obraca się przeciwko nim, jakby świat chciał udowodnić każdemu z osobna, że wie lepiej. Co przy takim założeniu może się przydarzyć Beth marzącej o tradycyjnym ślubie? W co wpakuje się jej siostra Sarah, która panicznie boi się długotrwałych zobowiązań? Co wyniknie z jej pomysłu zamieszkania z impulsywnym Kevinem? Czy w takim gronie znajdzie się miejsce dla wyrozumiałego Jonathana? Zaś przed nami dramat czy komedia? O nich czy o nas samych…?

Opis: American Film Festival

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Valerian i Miasto Tysiąca Planet

Reżyser: Luc Besson
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: Francja/USA
W kinach od: 04-08-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama